Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A család szeretete pótolhatja-...

A család szeretete pótolhatja-e a barátok vagy egy nő (társ) szeretetét?

Figyelt kérdés
Nagyon sok szeretetet kaptam a családomtól, viszont a kortárasaim nem értenek meg. Nincsenek sem barátaim, sem a nőkkel nem alakult ki kapcsolat. Úgy érzem egyedül vagyok, holott a családom szeret. Lehetséges ez? Minél több értelmes választ kérek, és ha lehet 20 fölöttiek, férfiak, nők egyaránt.
2010. jan. 17. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátokét még talán, de egy nőét nem...
2010. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szioka!Nem potolja,max csak kisegiti,hogy tovabb kibird,tars nelkul,de mindenkeppen javasolnam,hogy ismerkedj,en kapcsolatban elek,viszont kulfoldon,igyhat csaladom sincs velem,barataim sem sajnos.csak a parom,es bizony,most kicsit a beka feneke alatt,vagyok mert sokszor kialakul konfliktus a baratommal,es olyankor viszont jolesne,ha anyu apu vagy valakivel lekizhetnek ezekrol a dolgokraol,tehat mindenkeppen segit a helyzet atveszeleseben ,meg ved egy bizonyos idegosszeroppanastol,legalabbis ha olyan tupus vagy,nekem most ilyen idegosszeroppanasi tuneteim vannak sajnos megint elojott,a sok gond miatt,es ilyenkor jolesne a csalad szeretete nagyon,talan haza is kellen mennem kis idore kifujni magam 21/L irj meg magadrol kicsit probalok segiteni
2010. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet pótolni. Ha nincs senki, akkor vagy tegyél hogy legyen, vagy törődj bele. Az utóbbi nem fog könnyen menni, de meg lehet oldani. Tapasztalat.

19/f

2010. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ritka szerencsés vagy, ha úgy érzed, hogy a családod mindenben melletted áll és feltétel nékül támogat és elfogad. De másfajta szeretetet kapsz a szüleidtől és mást egy nőtől. Mindenképpen mozdulj ki otthonról, találkozz korban hozzád illő lányokkal, meglásd a szerelem akkor jön, mikor nem is várod. ;-)
2010. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokat segít és idővel találász társat és barátokat is csak ne add fel.
2010. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kevés barátom volt, nagyon támogató családom, de a társat ez nem helyettesítette. Mióta férjhez mentem, nagyon boldog vagyok. Ezt a szülők nem tudják pótolni...barátot még talán, de társat sehogy sem.
2010. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
F.25 vagyok, tökéletesen igaz rám a kérdésben szereplő séma. Attól hogy a szülők szeretnek,még nem pótolódik semmi. Engem mindig elárasztott anyám a szeretetével,apám is ottvan amikor szükség van rá,nagyanyám is törődő rendes nagyon,de mégis szilveszterkor amikor csak velók vagyok, marhára magányosnak érzem magam. Furcsa,de se társaságban sem egyedül nem szeretek lenni. Érdekes dolog ez. De egy szerelmi viszonyt,vagy egy közös érdeklődési körű közös stílusban folytatott baráti társalgást semmiképp nem lehet szülökkel pótolni.Nekik más a hozzáálásuk a dolgokhoz,más generáció,más értékrendek,más érdeklődési kőr,más tempó mint egy barát. Szülökkel meg ugyebár nem szokás szexelni sem. TEhát a szülői szeretet jó,de nem egy világmegváltó dolog.
2010. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!