Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy a menyasszony...

Az normális hogy a menyasszonyom így reagál hogy 4 hónapja nincs munkám és elakar hagyni? Ez szerintetek normális dolog hogy valaki ennyire tart ki a másik mellett?

Figyelt kérdés
Most már beszélni sem akar velem.A telefont nem veszi fel.Mit csináljak szerintetek?
2014. szept. 4. 16:27
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Az igaszság az hogy külföldön dolgoztam,majd hazaköltöztem de nem abba a városban ahol születtem.Ide költöztem az ország egyik legszegényebb megyéjében.Neki itt jó munkája van de én nagyon nehezzen találok itt.Az elmúlt 1.5 év alatt 3 munkahelyet fogyasztottam el.Azonban 4 hónapja megszünt a munkám,nagyon nehezzen találok.Azt hiszi nem akarok dolgozni.
2014. szept. 4. 16:30
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
....és akarsz?
2014. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Keress munkát és egy másik barátnőt (miatta meg ne nagyon bánkódj).


Nem, nem normális (bár az éremnek két oldala van).

2014. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Miből élsz?


Valószínűleg élhetetlennek, tehetetlennek tart, aki majd képtelen lesz eltartani, ha otthon lesz a közös gyerekeitekkel.

2014. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Hát költözz a szülő városodba.Ha igy tudsz váltani helyrajzilag neked tök mindegy hol élsz.Amúgy meg mit sírsz egy menyasszonyért.Ha menni akar had menjen.
2014. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
4 hónap alatt betelhetett nála a pohár annyira, hogy fontolóra vette a szakítást. Szerintem itt most nem a pénzről van szó. Egy kapcsolatban felborul a mérleg ha az egyik fél dogozik a másik meg nem (leszámítva nyilván a gyermeknevelési időszakot). Szerintem minden embernek, pláne a nőknek szükségük van arra, hogy felnézhessenek a párjukra, hogy a társuk ugyanabban a ritmusban éljen mint ő maga (alvás, munka, pihenés)... stb. Szóval nem feltétlenül a pénzről van nála szó, inkább olyasmi lehet amit említettem és lehet nem látja eléggé benned a hajlandóságot, hogy változtass esen.
2014. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Miért fogyasztottál el másfél év alatt 3 munkahelyet? Neked semmi nem elég jó, lusta vagy, vagy nem tudsz beilleszkedni? Akárhogyis, én ilyen férfivel nem terveznék hosszú távra, valószínű a menyasszonyod is most unta meg a linkeskedésed. Hagyd őt békén!
2014. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem véletlenül mondogatom:


Bajban lehet megismerni az embereket a legjobban.


Örülj neki, hogy elmegy.Segíts neki pakolni, hogy gyorsabban lépjen le. Az ilyen csak egy hátráltató tényező.Semmi több.

2014. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, milyen szoros a kapcsolatotok, egyesek elég könnyen eljutnak a jegyességig... S ugye, ilyenkor még könnyebb lépni.

Mi a párommal már bizonyítottunk, évek alatt sem hagyjuk el a másikat, csak mert nincs munkája... Azt se várjuk el, hogy a másik akármit elfogadjon, de mi eleve nem vagyunk normálisak mások fogalmai szerint, azt hiszem. Mi nem is tudjuk úgy felfogni, hogy majd lesz másik partner. A legtöbb ember nem ilyen s igenis válogat, ha megteheti.

2014. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

bajban lehet megismerni az embert...

volt hogy az en volegenyemnek sem volt munkaja,csak en dolgoztam de segitettem.. amikor nekem nem volt akkor o segitett... hogy miert? mert ez a normal?!?!?!?!?..................... hagyjon csak el ha nagyon akar ne haragudj.. ha a bajban nincs melletted mit varsz el tole?

2014. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!