Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mi az a nyomós ok ha...

Hölgyek! Mi az a nyomós ok ha elhagytok egy férfit azon kivül ha már nem szeretitek és a megcsaláson kivül?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 18:29
1 2 3
 11/22 *Victorique* ***** válasza:
42%
jah, igen és az agresszivitás
2014. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

Fizikai erőszak, alkoholizmus.


Kicsit uncsi már ez a sok elhagyom, ha munkanélküli kérdés mára...

2014. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha már így kérdezted kommentben, igen, a tartósabb munkanélküliség egy ok lehet.


Ha 2 hónapig nem talál a végzettségének megfelelő munkát, elvárnám, hogy akár takarítani is elmenjen. Mielőtt megkapom a magamét, közölném, hogy én dolgoztam gyárban és hasonló helyeken pl. egyetem mellett, 3 műszakban, hogy legyen mit ennem.

2014. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
Csak úgy mellékesen jegyzem meg, hogy sokkal, de sokkal többen vannak akik akkor sem hagyják el, ha megverik őket, hiába a korábbi nyomós jobbegyenes. Félnek.
2014. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

A környékünkön olyan a helyzet, hogy ha mindenkit, aki több, mint egy-két hónapig munka nélkül marad elhagyná a férje, vagy a felesége, a családok többsége felbomlana. A gyárakból is inkább küldik el az embereket, nem hogy felvennék, minden megy itt tönkre, úgyhogy nálam a munkanélküliség nem indok.


Sőt, lehet lepontozni, de ha nekem olyan jó munkám lenne, ami nem nehéz, amit szeretek és olyan jól keresnék vele, hogy nem kellene nélkülöznünk, én arra biztatnám a férjemet, ha elvesztené a munkáját, hogy ne menjen el olyan helyre például, ami egészségkárosító, vagy amit fizikailag, lelkileg vagy bír, vagy sem. Inkább keressen tovább, várjon egy jobb ajánlatra.

Csak azért nem küldeném valami f.s helyre, mert mi az már, hogy ő nem dolgozik.

2014. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

ha akár érzelmileg bántalmazna, kikészítene, terrorizálna.

Ha nem lenne hajlandó dolgozni, kihasználna.

Ha elhanyagolna, nem törődne velem.

Ha nem szeretne, ha másba lenne szerelmes.

stb.

2014. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

Alkoholizmus, drogfüggőség, agresszivitás, bántalmazás illetve ha olyan irányba változna meg, amivel végképp nem tudnék megbarátkozni.

De amúgy, ha már nem szeretünk...akkor a legkisebb dologért is képesek vagyunk ott hagyni. Nem kell ahhoz semmi nagyobb volumenű dolog...

2014. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
miért kellett lenullázni mindenkit?
2014. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
92%
ki volt ekkora gyökér a 0%-kal ? de azt már nem írja ide mivel van baja?!
2014. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha már nem szeretném.
2014. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!