Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem: mi a rossz abban,...

Nem értem: mi a rossz abban, amit/akit szeretnék? Mit tudnék tenni anyámmal?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Anyám nem túl régen kezdett el dolgozni egy utazási irodában, én meg már túl vagyok az érettségin. Nyáron nem volt semmi dolgom, sokszor beültem anyám munkahelyére, és ott olvasgattam, töltöttem az időt, a mai napig ezt csinálom, illetve csinálnám... Majdnem minden alkalommal láttam, hogy bejön egy nő az irodába, ő anyukám főnöknője. Már legelőször felfigyeltem rá, mert irtó csinos volt, mindig valami nyári kosztüm van rajta térd fölé érő szoknyával és rövid ujjú ingblúzzal, ami mindig egy kicsit lejjebb van gombolva, és nagyon szép hosszú hullámos sötétbarna haja van, szóval a lényeg, hogy nagyon megtetszett. Otthon egy halom kérdéssel árasztottam el róla anyukámat, hogy hány éves, van-e férje, gyereke, élettársa, stb., de sajnos anyám nagyon hülye (mostanában haragszom rá), mert megkérdezte, hogy mért érdekel ez engem ennyire, és sajnos be kellett vallanom, hogy tetszik, és meg akarom ismerni közelebbről is. Jó hír viszont az, hogy szingli, nincs senkije, gyereke se, és 39 éves, nem sokkal fiatalabb anyámnál, de ez engem nem érdekel! A rossz hír az, hogy anyám semmiképpen sem támogatja ezt, pedig könyörögtem (igen, sírós hangon, mint valami idióta könyörögtem neki), hogy mutasson be a főnöknőjének, de ne úgy mint anya a fiát, hanem úgy mutasson be, mint egy férfit, aki társat keres. Anyám erre nem hajlandó, pedig mindent megpróbáltam, tényleg. Azt is mondtam neki, hogy ha én a főnöke párja lennék, ő kivételezett helyzetben lenne a munkahelyén. Erre ő a fejemhez vágta, hogy számára épp ellenkezőleg, nagyon ciki lenne, ha ezt megpróbálnám, esetleg sikerülne(amire szerinte szinte semmi esély), és én az ő állásával játszok, és ne merészeljek hozzászólni a főnöknőjéhez. Aztán én megpróbáltam érzelmileg zsarolni, hogy miért ilyen önző, hogy nem akarja, hogy a saját fia boldog legyen valakivel, de ez sem használt, nagyon megsértődött. Én elhatároztam, hogy kikerülöm anyámat, a sarkamra állok, önállósítom magam, és másnap (ez tegnapelőtt volt), a legszebb ruhadarabjaimat vettem fel, fekete zakó, nadrág, lakkcipő, ing (kissé legombolva, mert a filmekben az mindig bejön), a hajamat meg egy csomó ideig fésültem, hogy úgy nézzek ki, mint aki bálba megy. Anyám után pár perccel elindultam én is az utazási iroda felé, megvártam amíg kinyit a legközelebbi virágbolt, ott vettem egy szál vörös rózsát, és elmentem az irodába, ahol ott volt már anyám is, de gépezett, nem vett észre, és az egyik kolléganője megkérdezte, mit szeretnék itt ilyen korán, mi ez a rózsa nálam, mondtam, hogy a főnöknőt keresem, erre felfigyelt anyám, mérges lett, kivette a virágot a kezemből, széttörte, kidobta, engem meg kitessékelt. Mért van ilyen szemét anyám, miért csinálja ezt velem? Veszekedett velem, de azóta már hozzám se szól, azt mondta, hogy erről pletykál az összes munkatársa.

2014. szept. 5. 10:51
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Húú, ez hosszú lett. :/
2014. szept. 5. 10:53
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

gondolkodj már ...

ha elkezdesz kavarni anyád főnökével akkor öt valszeg kivágják a munkahelyéről

ha nem lesz munkája akkor miből ad enni neked? nem beszélve a többiről ...


19 évesen egy 39 éves nővel soha nem leszel boldog ö max alkami szexet lát benned .. már ha nincs gerince ! ha van akkor elküld a fenébe ...


egyébként meg én ebben a helyzetben teljesen egyetértek anyáddal !


40N

2014. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan, neked 19 évesen nem esik le, hogy nagyon gáz a 2x annyi idős főnöknővel kavarni? Képzeld már magad bele anyukád helyébe! A nő is elhajtana. Biztos, hogy nem fog a beosztottja fele annyi idős fiával kezdeni.
2014. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

anyádnak igaza van és le is kevertem volna egyet, hogy nyomatékosítsam mennyire baromság, amit kitaláltál.


Viszont. Ha nem anyád irányából közelíthetsz és diszkréten próbálkozol, akár be is jöhet. Ha nem derül ki anyádnak sem esik bántódása.


Gondolj bele! A főnökasszonynak sem lenne sok lehetősége, ha a kapcsolatotok nyilvános lenne.


Amúgy melyik cég ez?:)

2014. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

19 évesen, anyukád irodájában töltöd a napod. Szerinted egy irodavezető 39 éves nő, mekkora röhögés közben fogadná az udvarlásod.


Hidd el egy 39 éves szingli nőnek a legkevésbé van szüksége egy 19 éves anyaszoknyáján ülő kölökhöz.

Anyukád ezt nagyon jól tudja. És mivel nem akarja végignézni ahogy porrá égsz a megszégyenítéstől, megpróbált lebeszélni róla.


Kezd valamit az életeddel. Tanulj, vagy dolgozz és keress olyan társat aki kb ugyanabban az életszakaszban van mint Te.


(Ezen a filmben látott ingkigomboláson nagyot kacagtam)


37N

2014. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Látom még nagyon gyerek vagy.

Gondolkodj el, mert anyukádnak igaza van.

Kezdjük ott, hogy a nő kétszer olyan idős, mint te. Egy 39 éves érett nő nem fog kapcsolatba kezdeni egy gyerekkel. Ha alkalmi szexet akarna, azt is inkább 25 körül keresné.

Anyukádat nagyon szégyenteljes helyzetbe hoznád/hoztad is, amiért ilyen értetlen vagy. Ha össze is jönnétek, amire semmi esély, anyukádat valószínűleg kiutálnák a munkatársai, ha meg szétmennétek, valószínűleg ki is rúgnák. Kell ez neked?

2014. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz realisan 39 eves no eleg ritkan jar egyutt olyan fiuval aki a gyereke lehetne. Anyadat kellemetlen helyzetbe hozzod a munkatarsai elott. Meg ha beszelnel is a novel ha egyaltalan szingli es nincs valakije kinos helyzetbe kerulsz.
2014. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
jézusom, én érzem magamat kínosan anyád helyett. Nagyon gáz, amit csinálsz...
2014. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, de gáz, amit csinálsz.

Így leégetni anyád a munkatársai előtt...


Nem való neked ez a kapcsolat, túl fiatal is vagy hozzá, ráadásul anyukád főnöke. És ha szakítotok, mi van, ha anyukádat is kirakja?


Próbálj már meg az agyaddal gondolkodni a fütykös helyett!

2014. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy kamu :D. Ilyen 19 eves fiu nem letezhet.

Ha megis elegge vilagi nyomorek lehetsz.

Nevetsegesse teszed magad, anyudat is leegeted. Gondolkodj mar...

2014. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!