Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mihez kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mihez kezdek az egyetem után. Munka nincs, férjhezmenni nem akarok. Anyámmal is rossz a viszonyom. Felnövök majd? Véget érnek valaha a vad évek? 24 vagyok.

Figyelt kérdés
Anyu mindig hisztizett 14-15 éves koromban, pedig a barátnőim már nagyban pasiztak akkor. Igaz, én is, de szex sajna nem volt. Egyrészt jó, másrészt meg... nem igazán jó. Aztán középsuliban meg az exem korlátozott be, úgyhogy kb.2évig se kép, se hang, nem járkáltam el a barátnőkkel, barátokkal, osztálytársakkal, igazi besült papucs voltam, pont olyan, mint amilyen emberektől most annyira irtózom. Lassan az egyetem vége jön, én meg nem érzem magam felkészültnek sem a házasságra, sem a gyerekre. Ezért azt tervezzük a pasimmal, hogy elmegyünk hajóra dolgozni. De félek, hogy mégsem ez lesz életem nagy kalandja. Igen, ez a gond. Hiányzik az életemből a NAGY KALAND, soha nem volt sem egyéjszakásom(olyan értelemben, hogy szex, hanem csak ilyen kisebb összecsókolózások), vagy mint egy Erasmus-cserediákprogram, vagy társai. Arra is gondoltam, hogy beírok még egy egyetemet, csak azért, hogy elmenjek Erasmusra, de nincs annyi pénze a szüleimnek, meg ugye nekem sem. Ráadásul, nem lenne energiám megint annyit tanulni. Egy szenvedélyem van, az a hastánc. 2 dolgot tudok: el akarok jutni Spanyolországba, és a táncot sose akarom abbahagyni(titkon remélem, hogy egyszer nyithatok egy iskolát is, legalábbis egy csoportot alapítani). De 24 éves létemre se a gyerekek, se a házasság nem érdekel. A másik gond meg, hogy kisvárosból jöttem, és mindenki már majdnem férjhezment, meg besült a számítógép elé. Jött a fiatalabb generáció, és teljesen el vagyok veszve, az anyámmal se jöttem ki soha, most meg hogy visszaköltözök egyelőre egy évre suli után, maga lesz a pokol. Van valami tippetek?

2014. ápr. 5. 22:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

"Ezért azt tervezzük a pasimmal, hogy elmegyünk hajóra dolgozni. "


Itt hagytam abba. F aszt rinyálsz. Másnak még párja sincs...

2014. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
keress munkát
2014. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Arról én nem tehetek, hogy valakinek nincs párja. Attól még nekem lehetnek gondjaim.


Ok, keresek... de nem igazán van munka, ahol nyílik pályázat, oda is 20000-an fognak jelentkezni. Persze, egyetem alatt végig diákmunkáztam, de azt se lehet a végtelenségig.

2014. ápr. 5. 22:36
 4/28 anonim ***** válasza:
54%

esetleg melózhatnál a sült galamb várás helyett

más nem fogja helyetted megoldani az életed

2014. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Dugni egy idegennel, neked ez a kaland? Ritka szerencsétlen egy ember vagy te.
2014. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Olvass vissza. Tervben van a hajó, illetve végig diákmunkázok az egyetem alatt. Most vagyok végzős, úgyhogy most nem, mert időben le akarom tenni a vizsgákat. Senki se beszélt sültgalamb-várásról.
2014. ápr. 5. 22:38
 7/28 A kérdező kommentje:
Mi más lenne, ha nem kaland????:D Te vagy szerencsétlen, hogy nem volt benne részed...
2014. ápr. 5. 22:38
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
jézus, mekkora r*b*nc vagy
2014. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Akkora ordas vagy, hogy Romolus és Rémusz felnevelője hozzád képest, nikkelbolha.
2014. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus. Az ilyenekből lesznek az útszéli kis ku.rvák.
2014. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!