Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem nem törődik...

A vőlegényem nem törődik velem. Vagy csak felfújoma dolgot?

Figyelt kérdés

Most rengeteg a munkája van, ezért két hete szinte csak aludni jár haza. Holnap szabadnapos lesz, de közölte, hogy elmegy a haverokkal horgászni.

Ti mit reagálnátok erre? Engem nagyon bánt, hogy nem velem tölti a holnapi napot.


2014. szept. 5. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Engem is bántana a dolog a helyedben, hiszen két hete semmi időt nem töltöttetek együtt. Ülj le vele és mondd el neki, hogy téged ez zavar, és szeretnéd érezni, hogy te vagy az első és szeretne veled törődni és időt tölteni, ezt jelenleg nem érzed.
2014. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Kell neki a kikapcsolódás, nehogy már egy nap miatt hisztizz.

Menj velük te is, vagy várd este otthon csinosan egy finom vacsival.

2014. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem örülnék neki, de tudomásul venném, hogy ha sokat dolgozott, akkor szükséges van kikapcsolódásra. Melletted nem tudna kikapcsolódni. Este úgy is együtt lesztek. Nem kell mindenért megsértődni és magadhoz láncolni a párodat.
2014. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

"Melletted nem tudna kikapcsolódni."

És ez a normális? Hát nem tudom, az én párom ki tud mellettem kapcsolódni, és szeret is velem pihenni... Ha huzamosabb ideig nem tudunk együtt lenni, mert neki sok a dolga, utána én vagyok az első, és nem a barátai. Szerintem ez a természetes.

2014. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha két hétig alig láttátok egymást (és gondolom te ezalatt is főztél, mostál rá jó eséllyel...), teljesen érthető, ha az első szabadnapján inkább te lennél vele.

Biztos nem szerveznénk a férjemmel ilyen esetben baráti programot úgy, hogy a másikat megbántjuk ezzel.

2014. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én ezen csak akkor aggódnék, ha már hónapok óta ilyen. Ez még csak két hét, lehet, hogy most erre van igénye, utána pedig rád is szakít időt. De ha állandóan ez megy és csak a haverjai mellett tud kikapcsolódni, akkor bajok vannak.
2014. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is várnám csinosan meg vacsival..aha..az lenne az utcsó vacsorája.Igazad van,más is dolgozik ne már a haverjaival lógasson a szabad napján.Aztán ujra bele huz a munkába 2 hétre és aztán haver, lógatás?Na ne..időbe rendezd le vele mert majd gyerekkel is ott hagy mint eb a szaharát mert a haverok fontosabbak?
2014. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két hét még nem a világ és neki is szüksége van arra, hogy úgy kapcsolódjon ki ahogy szeretne. Viszont ha ebből rendszert csinál, ha azt látod hogy mindez a kapcsolatotok rovására megy, akkor le kell ülni megbeszélni a dolgokat.
2014. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!