Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem ezért nem csókoló...

A vőlegényem ezért nem csókolózik velem, és ezért viselkedik így. Helyre lehetne még hozni?

Figyelt kérdés

A párommal egy nappal mielött összejöttünk volna, én lefeküdtem egy sráccal. Szóval a párommal ekkor még csak beszélgettünk. Na, már több, mint fél éve vagyunk együtt, kevés közös programunk volt mindig is, söt... szinte nincs is, mert nincs miböl. Keveset is csókolózunk, és Nagyon ritkán szeretkezünk- heti 1. Ekkor szoktunk csak csókolózni is.

Ma volt egy kis vita közöttünk, mert ezeket felhoztam neki, és elmondta, hogy szeret, de nincs olyan nap, hogy ne gondolna arra, hogy én elötte lefeküdtem egy sráccal. A kapcsolatunk elején nem Nagyon gondolt erre, de akkor voltak is programjaink, boldogak voltunk. Amióta rossz helyzetben vagyunk, egyre többet gondol rà. És ezért nem csókol meg, ezért nem szeretkezünk. És mondta azt is, hogy neki hiányzik az a hely, ahol lakott a mamájánál... nem Nagyon tud elszakadni onnan, heti 2* le is jár oda. Ami nem zavar, csak félek, hogy inkább itthagyna az albérletben, ö meg menne vissza a mamájához.

Megbeszéltük, hogy helyrehozzuk a kapcsolatot, hogy újra boldogok legyünk.

Lenne ôtletetek, hogy hogyan lehetne rendbe hozni?

Én 20 /n ö 21 f



2014. ápr. 6. 13:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Hát ilyen idős korunkban nem hogy heti egy, hanem napi egy szex is kevés volt a páromnak. A csókról pedig nem is beszélve. Ha ő nem kíván , nem szeret, akkor ezt kár erőltetni. Majd lesz jobb....

Kifogásszagú az egész.

2014. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Igen, sajnos nekem is kifogásnak tűnik.
2014. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Ennyierövel én is lehetnék ilyen, hogy ö nem sokkal elöttem akarta az exét visszaszerezni.

Soha nem csaltam meg öt!!! Sajnos majdnem minden veszekedésné nem tudja mit akar:(

2014. ápr. 6. 13:59
 4/34 anonim ***** válasza:
22%

"a párommal ekkor még csak beszélgettünk"


Bocs, de nekem ebből az jön le, hogy te már "szédítetted" a srácot, miközben vele párhuzamosan volt egy másik is, akivel lefeküdtél.

Nem??

2014. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
ha szeret akkor elfelejti mi volt regen!!!ha meg nem tud lapozni akkor elkell gondolkodni hogy erdemes-e folytatni tovabb ezt a kapcsolatot amelyiket a mult allandoan bearnyekolja!
2014. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%

Fél év után már problémák vannak, nincs sok sex és csók....

Ezen nincs mit gondolkodni, mert ez a vonat elment, semmi értelme futni utána, és ráadásul csak 20 éves vagy. Lépj tovább.

2014. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem szédítettem senkit. Nem is gondoltam volna, hogy összejövünk.

Lehet, ha újra lennének programjaink, nem gondna erre? Mert ugye amióta nincs Jó anyagi helyzetünk, azóta nem csinàlunk semmit, csak otthon ülünk. Amikor jól éreztük magunkat, akkor minden Jó volt.

2014. ápr. 6. 14:13
 8/34 anonim ***** válasza:
97%

eretlenek vagytok mind a ketten a parkapcsolathoz, ennyi az egesz. o meg mama pici fia, neked meg igazabol gozod nincs mit akarsz se tole, se az elettol.


fel eve ismeritek egymast, es mar volegeny, mindezt 20 evesen? ne mar....

2014. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Az, hogy megkerte a kezem, en pedig igent mondtam, nem jelenti azt, hogy eretlenek vagyunk. En tudom, hogy rendbe szeretnem hozni a kapcsolatot. Csak az a baj, hogy nem tudom mar hogy hogyan. Ezert kertem tanacsot
2014. ápr. 6. 14:21
 10/34 A kérdező kommentje:
Amig anyagilag megvoltunk, nem volt a kapcsolatunk unalmas,addig nem volt gond, nemigen gondolt ezekre. Most, hogy tiszta egyhangu az.egesz kapcsolat, azota napi szinten ezen agyal.
2014. ápr. 6. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!