Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bízik bennem a párom,...

Nem bízik bennem a párom, elhagyott. Mit tehetnék a bizalmáért távolról?

Figyelt kérdés
Együtt éltünk, nagyon szerettük egymást. Olyan élethelyzetben voltunk, amikor mindkettőnkre szinte naponta ömlöttek a kimerítő, komoly problémák, tragédiák. A türelmem nem létezett, a kezdeti mesés hetek után nagyon sokat bántottam őt apróságokért. Nem kellett volna. Őrült vitáink voltak. Mert ő is kimerült. Tőlem is meg az életétől is. Úgy alakult, hogy el kellett adnom a házat, amiben éltünk, közös otthonunk nincs. Ő elveszítette a bizalmát velem szemben. Azt mondja, megszakad a szíve, de már a látványom is szorongást, idegrohamot, kiabálást vált ki belőle. Most egy eddig csak barátnőjénél vígasztalódik. A szívem megszakad. Próbáltam a közelében lenni- ideges lett a lényemtől, aztán meg szeretett -és ez így ment felváltva nonstop. Rövidesen elutazik pár hétre külföldre, nem akarja, hogy vele menjek. Szeret, de nem tud bízni már abban, hogy nyugodt hatással tudunk lenni egymásra. Mit tegyek? Volt már valaki ilyen helyzetben? A nő vagyok.
2014. szept. 7. 23:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Engedd el, hogy boldog lehessetek mind a ketten.
2014. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus 'se veled, se nélküled'. Hidd el, az Igazi nem ilyen, az nem fáj.
2014. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem vagyok már fiatal annyira, meg tudom különböztetni a körtét az almától sajnos, mert az a helyzet, hogy nekem ő volt "az". Az igazi fáj. Rohadtul fáj.
2014. szept. 7. 23:58
 4/40 anonim ***** válasza:
88%

Az igazit onnan lehet felismerni, hogy nincsenek orult vitaitok, es boldogan eltek egyutt.

Tehat nem o volt.

2014. szept. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Mindenkinek mást jelent az igazi.... Jó, nekem sem vitákat. De azt tudom, és ő is tudja, hogy ennyire nem szerettünk senkit még. Emiatt nehéz ennyire aránylag vén fejjel is a dolog.
2014. szept. 8. 00:03
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, béke lesz, és minden rendben lesz, ha mindketten akarjátok, csak akarni kell.
2014. szept. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

" Ő elveszítette a bizalmát velem szemben. Azt mondja, megszakad a szíve, de már a látványom is szorongást, idegrohamot, kiabálást vált ki belőle."


Van konkrét oka ennek a bizalomvesztésnek, vagy az együttélés feszültségeinek összeadódása az ok?

Egyáltalán Benned nem bízik, vagy az együttélésben?


Egy városban éltek vagy távol egymástól?

2014. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Igen. A bizalomvesztés oka az örökös vitáink. Kimerültem és nem értettem őt. Olyan a múltunk, hogy nehezen bízunk. Most, hogy már nem élünk együtt, megnőtt a távolság köztünk fizikailag, de ez áthidalható volna, ha nem szorongana a jelenlétemben. Elmentem hozzá, óránkénti váltásban szeretett és gyűlölt egyszerre, és volt benne néha sajnos közöny is. Nem kér belőlem, a régi énem neki is hiányzik, és nem hiszi el, hogy én olyan vagyok, nem az az idegroncs, amit az elmúlt évben mutattam magamról. Nemsokára külföldre megy pár hétre, talán hónapokra. Verem a fejem a falba. Köszönöm a szavaitokat, igazán jól esik minden nyugtatás és törődés most.
2014. szept. 8. 00:18
 9/40 anonim ***** válasza:
69%

de én ezt nem értem.

akit szeretek, azt nem bántom.

akármilyen problémák vannak.

ez valahogy alap, nem?

2014. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor ő végleg szakított, vagy még szándékozik veled kommunikálni, Rajtad gondolkodni?
2014. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!