Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apák! Előfordult veletek...

Apák! Előfordult veletek olyan, hogy randiztatok egy nővel és titkoltátok előtte, hogy van gyereket, de amikor elmondtátok, hogy mi a helyzet, ez a nő elhagyott titeket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok apa, de van olyan ismerősöm, aki így járt. Újsághirdetést adott fel, internet még nem volt akkor.

Amikor a nők meghallották, hogy 3 gyereket nevel, nagyon gyorsan elbúcsúztak.

2014. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én olyanról hallottam, hogy akkor mondják el, amikor a másik már szerelmes beléjük, és nem, olyankor már kétszer is meggondolják lelépjenek e, ált. maradnak.
2014. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nőként jártam így. Elég hosszú udvarlási szakasz és több kör után jöttünk csak össze (több hónap!), de akkor pillanat alatt szerelem lett. Több hete együtt voltunk már amikor kiderült, hogy volt már nős és vannak gyerekei. Hiába szerettem, faképnél hagytam. Azonban ő máshogy akarta és nagyon kitartóan nagyon hosszan újra udvarlás és a többi. Most 4 éve együtt, 2 éve házasok vagyunk.

Ha az elején a gyerekekkel kezdte volna biztos hogy esélyt nem adtam volna neki hogy megismerjük egymást. Így viszont sikerült neki. Valamiért így kellett lennie, de nem bánom :)

2014. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez eléggé alapdolog, hogy valaki akar-e készen kapott gyereket-e vagy sem. Ha nem, akkor kár pazarolni az időt. Nem lehet elvárni senkitől, hogy más gyerekét szeresse, főleg akkor nehéz, ha az illetőnek gőze sincs, hogy kell bánni egy gyerekkel. Inkább olyannal érdemes kezdeni, akinek szintén van gyereke vagy nagyon szereti a gyerekeket. Nagyon nehéz terep gondoskodni egy gyerekről, akinek nem te vagy az anyja, de elvárják ,hogy megtedd, aztán kapod az ívet, hogy nem is te vagy a szülő.
2014. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító becsapni a másikat. Nem mindenkinek fér bele a más gyereke. Nekem sem. Ott is hagynám, ezért is és legfőképpen azért, mert nem tisztelt és hazudott nekem.
2014. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt a hazug jellem vágná ki nálam a biztosítékot!

És pluszban azért is dühös lennék, tán meg is fojtanám, hogy fölöslegesen okozott nekem veszteséget. Ugyanis ha nem épít fel (hazug) kapcsolatot, akkor nem kell elveszítenem a szerelmemet. ezt simán megspórolhatta volna nekem!

2014. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!