Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? Túl szép...

Fajédsf kérdése:

Most akkor mi van? Túl szép hogy igaz legyen vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam 10 évvel idősebb férfival. (én 30 vagyok). Szóval az a helyzet, hogy ő nagyon művelt és képzett több területen, én meg hozzá képest buta vagyok. Szerintem átlagosan nézek ki, ronda se vagyok. Őt én nagyon gyönyörűnek látom és nekem hihetetlen az, hogy egy ilyen ember mit akarhat tőlem, aki hozzá képest nem sok.


Randiztam vele 4 szer, majd lefeküdtem vele. Ő már a szex előtt is azt mondta hogy nagyon jó velem. Ez nekem kicsit új, hogy ilyet mond.


Most elkezdett "sűrűsödni" a találkozások száma, ami számomra igen új dolog. Már voltam nála amikor a szex megtörtént, de nem aludtam ott.


Kicsit izgulok, félek belezúgni, de már "félúton" vagyok. Nem akarom elrontani, őt kedvesnek látom, de valahogy még mindig van bennem egy félsz, mert nagyon "új" még nekem a stílusa vagy hogy is mondjam. Nem az az elém járkálós típus, aki "eljön" értem és most gáz dolgot mondok, de én ettől elszoktam, mivel nekem eddig az összes pasim eljött értem, ha találkoztunk. Vele általában úgy találkozok, hogy az adott helyen ahol megbeszéljük.


Ma megyek hozzá. Mivel h már voltam nála én megyek oda, nem "eljön" értem. Tudom hogy nem kell "eljönni" értem, csak nekem furcsa s kettős érzéseim vannak, elszoktam a dolgoktól és h.lye vagyok teljesen.


Kérlek adjatok tanácsot hogy mi van!



2014. szept. 10. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehat te mesz mindig hozza? Haza sem kiser?
2014. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem maradj meg "félúton", és ne szeress belé. Addig maradj vele, amíg igazán jól érzed magad ebben a felállásban.

Nekem is furcsa, hogy a kapcsolat elején se lesi minden kívánságodat. Nem gondolom, hogy olyan nagyon hosszú távra tervezne. Ha így lenne, akkor sokkal több energiát fektetne ebbe a kapcsolatba.

2014. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez nekem is fura, hogy nem jön eléd, nem kísérget. Ez olyan mintha feljárnál hozzá szexelni meg szórakoztatni, aztán ha megunta lépj le. Nem az jön le, mintha nagyon tisztelne.
2014. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen meg vagyok zavarodva, mivel eléggé sok rosszat kaptam már mostanában. Kosarat, meg csalódást. Talán megkérgesedtem és ha jó lenne, akkor nem tudom, hogy mit tegyek. Amikor együtt vagyunk, azaz találkozunk, akkor ölelget, szeretget meg mindig elmondja hogy velem jól érzi magát, mert ő általában mással nem érzi magát jól meg mondogatja hogy "jó veled".


Talán az van velem, hogy hirtelen jött ez az egész és ideges vagyok nagyon, nehogy megint rácsesszek...


volt amikor kísérgetett, meg volt olyan is hogy kimentem egy 10kmre arább levő városba bulizni s akkor ő is utánam jött, meg egyéb érdekes ilyen pozitív dolgok...

2014. szept. 10. 16:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ez olyan mint öreg bikák fent a hegyen.A tehén ha üzekedni akar mássza meg,mert a bika le nem jön.
2014. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pedig ne agyalj, hanem élvezd a kapcsolatot. Nem mindegy, hogy mész hozzá vagy ő jön eléd, ha jól érzitek magatokat? Majd kialakul, addig is élvezd ki, ha ennyire bejön a pasi.
2014. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Most kapaszkodj meg: amikor találkoztunk a férjemmel, én vittem haza őt, mert én kocsival voltam, ő pedig bkv-val, ráadásul éjszakai járattal kellett volna mennie.

Utána is mindig én vittem őt haza.

Teljesen rendben volt így is.


Úgy állj hozzá a helyzethez egyenlőre, hogy élvezd ki, hogy ilyen jó, és ne várj többet, mint amit ő adni tud.

Ha jelentesz neki valamit, lépni fog. pl. megkér, hogy aludj ott, találkozzatok sűrűbben, pár hónap múlva esetleg, hogy költözzetek össze. Várd ki, mit akar, ne türelmetlenkedj.

2014. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem úgy tűnik, mintha szégyellne téged. Nem ezt érzed?

Miért neked kell az adott helyremenned, nem nős a pasid?

2014. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

A pasi kihasznál téged. ( Már a 4. randin már megfektetett).

Az, hogy jól érzi magát, még nem jelenti hogy szerelmes lenne, csak kedvel, és jól tud elbeszélgetni veled, esetleg egy jót hancúrozni.

Természetes, hogy sűrűsödik a találkozások száma ( naná, hiszen házhoz mész hozzá, amikor szinte füttyent).

Nekem az is furcsa, hogy a 4. alkalommal a lakására vitt, és onnantól kezdve csak te mész hozzá. ( Ergo: csak arra kellesz, hiszen nem írtad, hogy érdeklődik utánad, nem félt, szépen kényelmesen megvár téged otthon).

Elém mindig eljött a párom és nem azért mert nem találok oda, hanem minél több időt akart velem tölteni. Jelenleg is, ha bárhova elmegyek az ügyeimet intézni, akkor vagy elém jön, vagy esetleg jön velem.

Szerintem téged a pasi nem vállalt még fel, és még lusta is, hogy neked csapja a szelet.

2014. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
#9: nem tinikről van szó, hogy fél évet várjanak egy lefekvéssel...
2014. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!