Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? Túl szép...

Fajédsf kérdése:

Most akkor mi van? Túl szép hogy igaz legyen vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam 10 évvel idősebb férfival. (én 30 vagyok). Szóval az a helyzet, hogy ő nagyon művelt és képzett több területen, én meg hozzá képest buta vagyok. Szerintem átlagosan nézek ki, ronda se vagyok. Őt én nagyon gyönyörűnek látom és nekem hihetetlen az, hogy egy ilyen ember mit akarhat tőlem, aki hozzá képest nem sok.


Randiztam vele 4 szer, majd lefeküdtem vele. Ő már a szex előtt is azt mondta hogy nagyon jó velem. Ez nekem kicsit új, hogy ilyet mond.


Most elkezdett "sűrűsödni" a találkozások száma, ami számomra igen új dolog. Már voltam nála amikor a szex megtörtént, de nem aludtam ott.


Kicsit izgulok, félek belezúgni, de már "félúton" vagyok. Nem akarom elrontani, őt kedvesnek látom, de valahogy még mindig van bennem egy félsz, mert nagyon "új" még nekem a stílusa vagy hogy is mondjam. Nem az az elém járkálós típus, aki "eljön" értem és most gáz dolgot mondok, de én ettől elszoktam, mivel nekem eddig az összes pasim eljött értem, ha találkoztunk. Vele általában úgy találkozok, hogy az adott helyen ahol megbeszéljük.


Ma megyek hozzá. Mivel h már voltam nála én megyek oda, nem "eljön" értem. Tudom hogy nem kell "eljönni" értem, csak nekem furcsa s kettős érzéseim vannak, elszoktam a dolgoktól és h.lye vagyok teljesen.


Kérlek adjatok tanácsot hogy mi van!



2014. szept. 10. 16:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

nekem a 9. válaszoló válasza tetszett. nem tudom, miért kellett nullát adni.

ez nagy hiba a kérdezőtől, hogy házhoz megy füttyentésre.

ezt AZONNAL abba kell hagyni, ha valami komolyabbat akar a férfitól.

jó vicc, hogy jól érzi magát a férfi egy 10 évvel fiatalabb nővel, aki házhoz megy neki meg a 4. randin már megvolt neki.

ennyire nem szabad hanyattesni valakitől.

Hidd el, kérdező, te is tudsz valamit nyújtani, nem neked kell hálásnak lenni, hogy a 10 évvel idősebb férfi kegyeskedett lefektetni.

Ezt én nem látom kiegyensúlyozott kapcsolatnak.

Ha a férfi akar valamit, fektessen bele energiát, menjen el érted, udvaroljon, töltsön veled időt (és nem csak az ágyban!)

hívjon meg vacsorázni, bűvöljön el!

Legyél vele kedves, csak ne ugorj, ha füttyent.

Annyi energiát rakjál bele te is, amennyit ő. NE többet!

2014. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
ja, és süt az írásodból az önbizalomhiány. :(
2014. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
NEKEM IS A 9-ES VÁLASZA A HELYES!
2014. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A 9-es válaszoló vagyok.

Tény, nem tini a kérdező, de legyen legalább tartása, hogy nem a 4. alkalommal fekszik le( bár ez az ő dolga), de az, hogy ő megy házhoz, és a pasiról a kérdező által felvázolt szerelmet sehol sem lehet látni, azt meg ő tudja.

De az, hogy ennyire szerelmes egy olyan férfiba, aki így bánik vele, vagy nagyon naív vagy rózsaszín ködbe él.

Az, hogy lepontozta a válaszomat akár a kérdező vagy akár a többi válaszadó, annak egy picit más ilyen téren a felfogása.

De a kérdező kérdezett, én válaszoltam. Nem fogok mézes mázas írással arra buzdítani, hogy minden alkalommal menjen a pasi után, majd utána 9 hónap múlva itt fog panaszkodni, hogy a pasija még mindig nem vállalta be, és a gyerek sír az apja után.

2014. szept. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek ???
2014. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa,hogy nem megy el érted.Nem kettőn áll a vásár?
2014. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!