Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törölték annak az hölgynek a...

Törölték annak az hölgynek a kérdését, aki az imént borzolta a kedélyeket azzal, hogy örökbe adná a 3 éves kislányát, mert neki egyik gyereke se kell, mert valami pali fontosabb, mint a gyerekei?

Figyelt kérdés

Csak egy pillanatra ment el a netem, és most meg már nem találom. Nem szóltam hozzá, de annyira szerettem volna végigolvasni. Ott tartottam, hogy nagybetűkkel kiírta, hogy nem kell a gyerekem. Azt hiszem, kb az 5. oldal volt.


(csak halkan kérdem, normális ez a hölgy?)


2010. jan. 18. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a hölgy. Kamuhölgy volt szerintem.
2010. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
a moderátorok törölték
2010. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Törölték. Nekem is visszaugrott a családi kapcsolatok témakörbe amikor lapozni akartam. De szerintem az ő dolga hogy mit csinál.
2010. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen végigolvastam volna,mert nekem is elkellett mennem közben.Főleg arra lennék kívácsi,hogy válaszolt-e a kommentekre,és nem csak kamu kérdés volt-e.
2010. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Én is el akartam olvasni, de egyszer csak hiába kattintottam a köv oldalra, a családi kapcsolatok oldalt dobta ki. Nem értem, miért törölték, de én is írtam volna neki 1-2 dolgot, nagyon feltolta az agyam. Tényleg nem százas, lenne mit hozzászolnom! Tuti törölték a kérdést.

20/L

2010. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy szerintem sem volt igaz... Biztos vannak ilyen emberek, de nem írják ki ide ilyen provokálóan.
2010. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nofene. Vajon mi lett a vita vége?


De azért az is elgondolkodtató, hogy mi van, ha mégsem kamu...

2010. jan. 18. 23:03
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan kamu, mert minek írna ki valaki ilyen provokatív kérdést?

Kb olyan mintha azt írnám ki, hogy megerőszakoltam egy kislányt, baj ha élveztem?

Ennyire provokatív dolgot nem ír ki senki.

2010. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy simán el tudom képzelni, hogy nem kamu, mert mi van, ha ő is tudja, hogy ezt nem kérdezheti meg csak úgy a palijától, hogy na helló, hogy adjuk örökbe a gyereket, és mivel éghet a képén a bőr, még személyesen se mer utánajárni, csk itt névtelenül?
2010. jan. 18. 23:09
 10/21 A kérdező kommentje:

Sajnálom a kislányt nagyon, nem nagyon lesz belőle egészséges felnőtt. Egy 3 éves már nagyon anyás tud lenni, nagy trauma neki, ha az anyjától ilyenkor veszik el, hát még ha makd rájön, hogy anya sohasem fog érte menni, mert ő nem kell anyának.


Ökölbe szorul a kezem, mert nekem meg úgy néz, nem lehet gyerekem, pedig szétszedetném mindenemet az orvosokkal, csak lehessen... nem tudja a szerencsétlen, hogy mit csinál...


24/L

2010. jan. 18. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!