Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak /férjek őszintén,...

Férfiak /férjek őszintén, tényleg van ebben igazság?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam ,csak kíváncsi vagyok a véleményetekre :... " A férfi vadászik. Tanulj meg 2 mondást: az egyik az, hogy „A férfiak csak azokat a nőket akarják megdugni, akit meg lehet”, a másik pedig az, hogy „Egy nőt kétféleképpen lehet halálra sérteni: ha nem akarod megdugni, vagy ha meg akarod dugni”.


A férfiak nagy része így működik. Igen, lehetsz bármilyen jó, ha valahol, valami más nő kimutatja, hogy imádná, ha kényeztetném. Értsd ezt meg úgy, hogy van egy nagyon finom sütim: ez vagy Te. Minden nap ehetek ebből a sütiből: de csak ebből. És most képzeld, elmegyek valahova, ahol egy asztalon számtalan süti van! Sok közülük csábít, hogy kóstoljam meg. És csak a süti van ott és én. Miért ne engednék a süti csábításának? Mondd, hogy álljak neki ellent? Nem biztos, hogy finomabb, mint te. Egyszerűen más. .. "

Tényleg ezen múlna a megcsalás o.O ???



2014. szept. 15. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvass ilyen hülyeséget!


A férfira ne vadászként nézz, akik a nőket [sütiként] falják.

2014. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a megcsalás nem más, mint egy döntés, amit az ember meghoz, ennyi az egész, nem kell túlragozni.
2014. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanakkor ott van az,hogy ha a már megszokott süti ízére rákaptál,akkor valamennyire ragszkodsz ehhez az ízhez.Van,aki tud magán és az ösztönein uralkodni.Nyilván nem túl sokan,de azért akadnak.
2014. szept. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Azert vagyunk emberek, magasabb intelligenciaju leny, hogybaz osztonoknek tudjunk parancsolni, ellenallni. Es nem utolsosorban ott van az emberi moral, lelkiismeret.

Aki a noket sutivel azonositja...hat az egy erkolcsi nulla. A sutiknek nincs lelkuk, a noknek azert van, szoval nem csak kulsosegek vannak.

2014. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Azért amiket írsz nagy bölcsességek, a férfiak 90%-ra igaz. Mi nem bonyolítjuk túl az életet, ösztönlények vagyunk. Tudod van az a vicc is, hogy tömören: van egy áruház ahol párt lehet találni, a férfiak mind bemennek a második emeleten, ahol jó a szex, tud főzni és elenged a haverokkal. A nők 98%-a meg kilyukad a tetőn, mert semmi nem elég jó nekik és kíváncsiak mi van egy emelettel feljebb...
2014. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom ,hogy valahol hülyeség ez ,amit olvastam ..Igazából még okom sincs rá ,csak beleakadtam az irományba ( [link] ).. egyszerűen kíváncsivá tett mások miként vélekednek . Én mindezek ellenére is hiszek az őszinte ,hűségen alapuló monogám kapcsolatokban . :)
2014. szept. 15. 10:00
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Ostobasag, amit irtal.
2014. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem én írtam .. csak idéztem ,amit olvastam . Gondoltam megkérdezlek Benneteket ,ti hogy látjátok ezt..
2014. szept. 15. 10:08
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Itt csupa álszent erkölcscsősz van nem fogsz reális képet kapni. Az olyan férfiak nem nagyon nézik ezt az oldalt...
2014. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Ez csak arra igaz, aki nem tud az ösztöneinek parancsolni, aki csak a farka után megy.
2014. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!