Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Őszintén. Ebben van igazság?

Őszintén. Ebben van igazság?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy levelet facebook-on, hogyha nem küldöm tovább, akkor holnaptól kezdve rossz lesz az életem, 8 évi bántódás, baj stb. stb. Már többször kaptam ilyen levelet (inkább IWIW-en), de általában továbbküldtem. Nem vagyok babonás, nem hiszek az ilyesmiben... :S


Viszont most nem küldtem tovább, mert nem tudtam, hogy hogyan kell. Vagyis valamit küldtem, de nem az egész levél tartalmát.


Ti mit gondoltok? Hisztek az ilyenben? Tovább szoktátok küldeni? Ha igen, miért? Ha nem, miért?


(CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT SZERETNÉK KAPNI!)


2011. jan. 24. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi igazság nincs benne. Ilyen akciók már régen is voltak. Csak akkor pl. Szent Antal láncnak hívták. Nem kell vele törődni,és főleg kár vele másokat bosszantani.
2011. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hülyeség
2011. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 haggyámán ***** válasza:
Semmi értelme, sőt csak feleslegesen meríti a rendszer erőforrásait, utána meg nyafognak, hogy lassú.
2011. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, már hányszor meg kellett volna halnom ilyenek miatt. Még egyszer sem jött be.
2011. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok ! Én is így gondoltam, hogy ez csak egy kitaláció, hogy az embereket bosszantsák valamivel, másrészt pedig - legalábbis szerintem - jelentős profitot termel annak, aki kitalálta / üzemelteti az ilyesfajta programokat. Azért egy kicsit meglepődtem a levél olvasása közben, de most megnyugodtam. Teljesen.
2011. jan. 24. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!