Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladni erte, a bizonytalanert...

Feladni erte, a bizonytalanert mindent?

Figyelt kérdés

Probalok rovid es ertheto lenni.

Egyik gyerekkori baratom az egyetem utolso ket evet az USA ban fejezte be. Itt megismert egy magyar lanyt akivel kapcsolata lett. A baratom mondhatni surun, fel evente haza jott es ilyenkor bulizott, csajozott es bar azt mondta a lany szep es rendes es szereti megsem tud huseges lenni hozza, mert tul fiatalnak erzi magat egy komoly kapcsolathoz ( persze eztcsak nekem mondta a lanynak nem)!

Ket es fel ev utan haza jottek. Az elso talalkozasnal nagyon megtetszett a lany, egesz ejszaka beszelgettunk es en bar nem hittem soha a "szrelem elso latarsa" dologban megis megtortent velem.

De mivel a baratom parja probaltam elfelejteni es kerultem a tarsasagat.

Vegul adodott egy lehetoseg, a cegem kulfoldon uj irodat nyitott es en elvalaltam a kinti munkat. Nagyon nehez volt egyedul es a lany is mindennap eszembe jutott, meg akkor is mikor lett egy kapcsolatom (ami nem tartott sokaig)!

Ez mind masfel eve tortent. Most ott vagyunk, hogy ok szakitottak mert a baratom lebukott , hogy megcsalta. Nekem decemberbe lejar a szerzodesem es vagy 5 evet alairok itt vagy vissza mehetek a Budapesti irodaba (itt az uj szrzodessel sokkal jobban keresnek mint otthon )!

A lannyal a kozossegi oldalon szoktam levelezni, miota szakitottak egyre surubben beszelunk es talan nem kepzelodok, ugy erzem lehet belole valami. A baratom szeretne vele bekulni de a lany azt mondja nem tud megbocsajtani neki.

Nem a legjobb baratom a fiu, de barat es soha nem bantott semmivel ezert nem erzem fair dolognak kapcsolatott kezdeni az exevel.

DE nem tudom elfelejteni a lanyt, talan aki atelt hasonlott megert engem.

Nem tudom mit tegyek, ha haza megyek jeleznem kell a munkahelyemen is. Van aki szerint ha minden kapcsolatott mgszakitok a lannyal idovel csak elfelejtem, masok szerint ha ennyire szeretem akkor vele kell lennem.

Nehez atlatni a heyzetem, megis szeretnem a velemenyeteket kikerni.

Talan segiti a dontesem.


2014. szept. 16. 14:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok, meg annyit, hogy igaza van abban a lanynak, hogy van, amit nem lehet penzen megvenni, en pl. nem vagyok hajlando eladni az idömet egy olyan munkaban, amit nem szeretek. Nem tartom sokra sem a sajat lakast, sem pedig egy dragabb autot. Ha az eletem nagy reszeben azt terveznem, hogy alkalmazottkent fogok amugyis dolgozni, es a magyar fizetesem is eleg lenne arra, hogy kifizessem a berleti dijat, rezsit, kajat, evente 1-2x 1-1 hetes külföldi utat, es meg valamennyit felre is tudnek tenni, akkor szamomra nem lenne fontos annyira a sajat lakas.


Van viszont, aki szivesen csereli el azt a par evet a lakas altal nyujtott biztonsagert, meg egy magasabb eletszinvonalert. De azt neked kell tudnod, hogy te melyik tipusba tartozol.

2014. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!