Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi ad valami meglepeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi ad valami meglepetést/ajándékot a barátnőjének, akkor megcsalta?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, amikor alapvetően a férfi soha nem ad semmit, nem is akar, még ha kérik amúgy se, szülinapra is elfelejti... Aztán egyik napról a másikra teljesen magától, valami nagyon figyelmes, kedves ajándékot.

Van ok aggódni?


2012. aug. 19. 17:50
 1/5 A.Romanov ***** válasza:
Nem kell paranoiásnak lenni szerintem.
2012. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod.Ha már ő aggódik akkor az azt jelenti hogy valószínűleg meg bánta.Amúgy szerintem ha az internetes előzményeit megnézed akkor ott talán többre jutsz.Már akkor is sikerrel jársz ha kitörölte az előzményeket mert akkor sejtheted hogy valami van.Amúgy beszélgess el vele.Kérdezd meg tőle.Aztán egy kicsit élvezzétek az együttlétet.:)
2012. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem tudunk mi lányok örülni, ha a férfi változik...


Ha más nem utal rá, hogy megcsalt, akkor nincs okod aggódni.


24/N

2012. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én havonta 2x minimum veszek valamit a barátnőmnek és nem azért mert megcsaltam hanem eszembe jut egy közös emlék Vagy Hasonló de ezzel ő is így van... és ne általánositsunk már h minden férfi elfelejti a párja szulinapját!!
2012. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam, és nem is olyan a barátom, hogy neki 2x havonta eszébe jut ajándékozni. Soha semmi, szülinap is megkésve, erre most gyakorlati meló alatt találtam a táskámban 2 szendvicset becsomagolva. Kérdeztem tőle, hogy ezt ki csinálta, anyukája talán, mert akkor meg kell köszönnöm neki. Mondta, hogy ő csinálta nekem, hogy munkában reggel ne legyek éhes. Ezzel nem is lenne gond, de ő soha nem ilyen figyelmes, soha nem csinál nekem enni, ha kérek akkor se, és félek, hogy történt valami, és lelkiismeret furdallása van, ezért a szendvics... Jó ez nem olyan "ajándék" de mégis... Nagyon fura...
2012. aug. 19. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!