Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ki költ többet a...

Nálatok ki költ többet a családban magára? A férj vagy a feleség/nő vagy férfi/?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 08:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
50%
Mégjobban belegondolva is a férjem, mert ahogy írták is fentebb, ő ha vesz valamit havonta magának + a hobbik rendszeres költsége, az egyben drágább, mint nekem három havi apróságaim, ruháim, kencéim.
2014. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Na én is azt hittem, hogy én, amíg ma vissza nem néztem januártól az exelbe vezetett költségvetést...S így van: nálunk is ő kevesebbszer költ, de nagy összegben (főleg hobby) én meg keveset sokszor :)
2014. szept. 18. 08:49
 13/33 anonim ***** válasza:
40%
Mivel közös kassza van, ez nem téma. Csak azt vesszük meg, amire szükségünk van.
2014. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk változó. Hol Ő hol én. Múlt hónapban pl. Ő mert vett magának 3 cipőt meg egy pulcsit én meg csak egy nadrágot. De van, amikor én. Szóval ezt nálunk így nem lehet meghatározni.
2014. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem számoltuk még össze.

A férjem általában kevesebb, de nagyobb értékű cuccokat vásárol. Én meg többet, de az övéhez képest filléres dolgokat.

Úgyhogy szerintem a férjem.

2014. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
41%

Ő (a férjem). Mivel eddig nem volt munkahelyem, így hiába közös kassza, nem mertem, nem akartam az ő fizetését magamra költeni. Nekem a ruháim 3-4-5 évesek, nagyon ritka ha veszek magamnak valamit. Ruhát egyáltalán nem, inkább olcsóbb tisztálkodó szereket, arckrémet vagy parfümöt (max 3000 ftig).

Az ő fizetése, ő dolgozik meg érte, természetes hogy magára és a gyermekre költi azt.

2014. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
72%
Hat utolso, erdekes elgondolás, plane ha a ferjed is igy gondolja. Nem egyenrangú kapcsolat,,..
2014. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

Off. Érdekes, hogy azok a valaszok vannak lepontozva, ahol a férj költ többet. Talán nem bírják egyesek a sztereotípiák megdőlését?

On

Nálunk is a férjem költ többet, de havi szinten is.

Ha érdekel valakit, levezetem.

2014. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk egyenlő arányban. Én több ruhát veszek, viszont a férfi ruhák drágábbak, meg kisebb a választék, nehezebb akciósat kifogni. Pl. jó minőségű női pólót nemrég kifogtam akciósan 1000 Ft-ért de férfiból még nem láttam akciósan se soha 2000 Ft alatt. Én többet költök fodrászra meg kozmetikusra, de ő meg sokszor vesz magának egy-egy jó minőségű drága sört, szóval leosztanánk kb. ugyanott lenne, bár nem számoljuk fillérre. (Én költök pl.5000-et kozmetikusra egy hónapban, ő meg vesz 10 db 500 Ft-os sört, ez a hobbyja, mindig másfajtát vesz, szereti kostólgatni.) Mással is kb. így van. A férfiak szerintem jellemzően kevesebbszer költenek, de akkor nagyobb összeget. Ott elég nagy gond van, ahol ez nem egyenlő (persze kivéve ha egészségügyi okokból, pl. a pár egyik tagja gerincsérült és kell neki a gyógymasszázs, torna, de a másik félnek már nem futja fitnessbérletre...)
2014. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk a férjem. De ő is ilyen, mint amit írtatok, hogy nem gyakran, de ha igen, akkor sokat. :) Én sok kicsit sem költök, csak kaját szoktam venni, de azt kettőnknek veszem és főzök belőle. Amit kizárólag magamnak vettem a múlt évben összesen... kb. 10.000.-t volt.
2014. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!