Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a megfelelő anyai viselkedés?

Ez a megfelelő anyai viselkedés?

Figyelt kérdés
Pár hete elköltöztünk 20 km-re egy másik kis városba, így messzebb kerültünk, de ez még nem olyan vészes, sztem. Anyám nem így gondolja. Ő azóta ki sem jött, nem is kíváncsi, hogy a lánya, és/vagy az unokája hol élnek és milyen lett az a kis ház, amibe annyi erőt, energiát és pénzt fektettek bele... Úgy gondolom néha ő is tehetne egy-két lépést felénk, de ez a hozzáállás nekem nagyon fáj. Nemsokára két éves lesz az unokája, erre ő arra hétvégére programot szervezett magának. Egyetlen unoka (még), csak pénzt küldött. Igen, ez egy nagyon szép gesztus, de jobban örülnénk ha a pénz helyett normálisan viselkedne. Életem legszebb, meghatározóbb pillanataiban sosem állt mellettem, mindig ellenem, így igazán megnehezíti a dolgomat...
2011. szept. 8. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vedd a szívedre. Kell neki egy kis idő, amíg elfogadja,hogy már nem a szoknyája szélén ülsz.

Hívd fel kérdezd meg normálisan,hogy mikor szeretne eljönni és ha kitérő választ ad vagy bunkó akkor mond neki,hogy most le kell tenned,de bármikor szívesen látjátok és várod a hívását ez ügyben.

2011. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, anyáddal kéne tisztáznod. Ezt így nem lehet megítélni, mi a valós helyzet. Hány éves anyád? Beteg? Hány gyereket nevelt? Van férje, akit még el kell látnia? Egy csomó körülményt a homály fedi. Neki lehet, h. az messze van. Hogy tudna odautazni?

Szerintem, ha ennyire fáj, vidd el te a gyereket. Aztán meglátnám, hogy viselkedik a gyerekkel, normális-e. Ha nem, nem örül mondjuk, undok, én elfelejteném anyámat. Úgy tűnik sok a sérülésed részedről. Bizonyára oka van. Egy időre biztos elfelejteném. Hátha eszébe jut, hogy magányos. De nem ismerem a körülményeket.

2011. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!