Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik elfogadni ezeket az...

Illik elfogadni ezeket az apró ajándékokat?

Figyelt kérdés
Párom édesanyja elkényeztet, mert folyton vesz nekem mindenféle ruhát, ha csak el megy egy üzlet mellett és megtetszik neki vmi, már meg is vette nekem. Nagyon tetszik minden, amit kiválaszt, de kezdek zavarban lenni, hogy illik e igent mondani a sokadik után? Ma pl kiszúrt aranyos pizsamákat, és rögtön megkérdezte, akarom e. Fogalmam sincs mit kell ilyen helyzetben mondani.
2014. szept. 21. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha odaviszi neked, hogy ajándékba hozta, szerintem illik elfogadni. De a példádat írva, én biztos azt mondtam volna, hogy annyi mindent kaptam már Öntől (tőled), hogy köszönöm de nem kérem. Ha még ez után is erőlteti akkor fogadd el.
2014. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

De rendes anyosod van biztos nagyon szeret :-)

Amugy ha szegyenled akkor mond hogy : nagyon aranyos tetszik lenni,de koszonom nem vagy ne tessék rám kolteni:

esetleg ha te is veszel neki valamit? kis "aprosagokat"? megleped neha?

Miota vagytok egyutt a paroddal hogy igy vasarolgat neked?

2014. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha megkérdezi, akkor finoman utasítsd el. Pl van már több is...

Ha kérdezés nélkül vesz, és úgy adja, akkor fogadd el szerintem.

2014. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Rendes anyosod van. Én azt mondom fogadd el, halátod rajta hogy szivesen adta :)
2014. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért veszi, mert egészen kivételes oknál fogva olyan anyósod van, aki nem verseng veled és elégedett azzal, ahogy a "kisfiával" bánsz. :)

Ha tényleg így van és nem vár el cserébe semmit, akkor fogadd el, ne bántsd meg. Talán te olyan lány vagy, akit ő szívesen elfogadna gyerekének is :)

Esetleg szólhatsz neki, hogy nagyon köszönöd, de már téged hoz zavarba ennyi meglepetéssel stb.- amint azt az előző válaszolók írták.

2014. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!