Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kavar fel még mindig?...

Miért kavar fel még mindig? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Volt egy vőlegényem, még húszas éveim elején. Az esküvőt terveztük nyárra, meg gyereket, amikor kimentem külföldre tanulni egy szemesztert. 3 hónap múlva skype-on szakított velem egy másik lány miatt minden előjel nélkül. Rettenetesen megviselt a dolog, és főleg az, ami utána jött. Nagyon csúnyán bánt velem az egész elköltözés alatt, amikor hazajöttem, és utána is. Elég kicsi a szakmánk, amiben mindketten dolgozunk, így elkerülhetetlen volt, hogy találkozzunk. Sokszor alázott meg, és beszélt velem lekezelően, amikor a nője is a közelben volt, aztán meg sunyiban sms-ben bocsánatot kért.

Pár hónap múlva megjelent az albérletemnél, és sírt, hogy mekkorát hibázott, és bocsássak meg neki. Bármennyire is fájt akkor még ez az egész, és ennek ellenére bármennyire szerettem, nem tudtam megbocsájtani.


Eltelt azóta 6 év. Nekem született azóta egy kislányom, de az apukájával már nem vagyunk együtt. Igazából sosem voltunk igazán egymáshoz valók (nem tervezett gyerek volt). Máig álmodom a volt vőlegényemmel, és abban megint együtt vagyunk, és szeretjük egymást.


Pár hete felbukkant az életemben. Véletlenül futottunk össze nyáron, meghívott minket egy fagyira a kicsivel, és beszélgettünk egy nagyot, amíg ő játszott. Utána szépeket írt, olyan bókokat, amilyeneket már rég nem kaptam. Sokszor chatelünk interneten, és most megint teljesen a hatása alá kerültem.


Nem tudom, hogy mit csináljak. Az eszem azt mondja, hogy nem szabad megbocsájtanom, a szívem meg még így 6 év után, és ilyen ronda történések után sem képes elengedni. Múlt héten beteg voltam, és amikor megtudta, szó nélkül ideállított bevásárolva, és hozott nekem levest.


Ti mit tennétek a helyemben?



2014. szept. 22. 21:35
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
*rajtam
2014. szept. 23. 12:44
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, végül mi történt?

Visszafogadtad vagy sem?

Hogy vagy azóta?

2014. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!