Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan ember az eletedben,...

Volt olyan ember az eletedben, akit nem Szerettel, majd kesobb szerelmes lettel bele? Lett valami a dologbol?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen, az egyik 4 évig tartott, a másik 1 évig és a mostani 2éve tart.
2014. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, életem legnagyobb szerelme lett :)
2014. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen. Ő szeretett a kezdetektől fogva, én viszont nem éreztem így iránta. Elég fiatalok voltunk még, később mindketten sokat változtunk, de a kapcsolatot végig tartottuk, beszélgettünk. Valahogy kialakult bennem a szerelem iránta, mai napig nem értem, mikor és minek hatására, vagy hogy miért nem szerettem őt már korábban... 4 éve vagyunk együtt, közös jövőt tervezünk.

22N

2014. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A férjem az.:) Nálunk úgy volt, hogy neki kezdetektől tetszettem, de nálam ez még nem volt meg az elején csak a szimpátia. Találkozgattunk, aztán szépen lassan kialakultak a dolgok és igazából még nem látjuk a szerelmünk végét, szóval idővel csak egyre jobban szeretjük egymást. 5 éve vagyunk együtt és 1,5 hónapja vagyunk házasok.:)
2014. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Igen, akkor amikor együtt jártunk nem voltam bele szerelmes, külön is váltunk. Majd ahogy teltek az évek, mindketten máshol találtuk meg a párunkat, de amikor találkoztunk ő mindig szerelmet vallott nekem. Aztán ahogy vége lett egyik meg másik kapcsolatomnak is a végén arra a következtetésre jutottam, hogy talán ő volt az egyetlen aki szeretett és ezért ma már másképp gondolok rá. Talán már én is szerelmes lettem bele, persze csak plátói. De talán ha mindketten egyedül lennénk, tudnánk újra kezdeni.
2014. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, aztán ő lett a férjem.
2014. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Nálam, ha nincs meg az első pillanatban az a bizonyos szikra, akkor már később sem lesz.
2014. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, már 8 éve együtt vagyunk, 3 gyerekünk született :)
2014. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem lettem belé szerelmes soha, de nagyon szeretem. Ő a férjem.
2014. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
Furcsa egy nő vagy te!
2014. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!