Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szemetek velem a testvér...

Miért szemetek velem a testvéreim?

Figyelt kérdés

Addig oké, hogy ütjük-vágjuk egymást, mert azt már megszoktam, de azért elég rosszul érint, amikor leszólják a képességeimet. Ráadásul rögtön jönnek azzal, hogy "hehe, máris bőg", pedig van egy olyan rossz reflexem (reflex? mások biztos jobban tudják, mi ez), hogyha nagyon felhúzom magam (tehát nem szomorú vagyok), akkor is rögtön folyni kezdenek a könnyeim, meg remeg a hangom, meg ilyenek.


Ja, és mióta az egyik testvérem kollégista lett, azóta már kiabálni kezd, ha visszaüt az ember. De miért kezd el ütögetni, meg húzigálni a hajam, hogyha nincs tisztában a következményeivel?


Ne értsetek félre, a testvéreim 20 és 21 évesek már, bár nem látszik.


2010. jan. 21. 19:22
 1/5 anonim válasza:
TE és testvéreid milyen nemű amúgy?
2010. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 lány, 20 fiú és én lány vagyok
2010. jan. 21. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért ilyenek veled. AMúgy énis így vagyok ezzel, ahogy egy kcsit idegesebb leszek, vagy vitatkozok stb. egyből sírok:S idegesítő egy kcisit, mert nem tudok így vitatkozni, mert a hangom elcsukló lesz és utána meg már bőgök:)
2010. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért cukkolnak, cikiznek, mert hagyod. Tudom, hogy nehéz, de ne vedd tudomásul a dolgokat. Magasról tegyél rá, ha húzogatják a hajad, vagy beszólnak! Tégy úgy, mintha észre sem vetted volna, mert ha hiszed, ha nem, ők azt élvezik, ha sírni látnak. Egy ideig valószínűleg még erősebben fognak támadni, de erre csak annyit válaszolj teljes nyugalomban: "Azt hiszed, ettől leszel menő?", vagy : "Igen, szerintem is komoly, felnőtt emberhez illik ez a viselkedés..."

Ne vedd fel a dolgot, és leszállnak rólad, hidd el!

2010. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gondolom te vagy a legfiatalabb, ugye? Hátha a fiú tesód is bánt az már igen nagy szemétség, 22/F vagyok és soha sem mertem a húgomat megütni még akkor sem amikor összebalhéztunk (bár talán csak egyszer vagy kétszer volt ilyen kettőnk között eddigi életem során,és azok sem voltak olyan durva veszekedések, mi például igen jóban vagyunk.)! Ha a nővéred üt téged, hát tisztázd vele a helyzetet, nem kell mindjárt csépelni, beszéljétek meg, békésen normálisan. Elvégre tesók vagytok. Amúgy hány éves vagy? Az első kommentet is én írtam.
2010. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!