Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja? Az unokatesóm...

Miért csinálja? Az unokatesóm 16 éves múlt, és úgy viselkedik mint egy hétéves.

Figyelt kérdés
Csinált magáról egy videót, ahol táncol és énekelt, és mivel sokan megnézték már a negyediket csinálja. Nincs jó hangja, nem táncol jól, és nem is néz ki előnyösen.. Mindenki kineveti és szidja a kommentekben. Ti mit gondoltok erről?
2010. jan. 21. 21:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
belinkelnéd a videót kérlek?csak h lássuk nem szidni szeretném!
2010. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ő az aki Britneybe nyomta? péeles?? :DDDDD
2010. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

linkelni tudsz?(:

én sem szídni szeretném csak ,hogy lássam ,hogy viselkedik

2010. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
youtube-os a vidi?egy cím a vidinek is elég:pl brtinire nyomom
2010. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok videót küldeni, nehogy meglássa, de szerintem az, amire gondoltok.
2010. jan. 22. 12:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor az tényleg ciki..és ha megmondjátok neki,akkor talán rájön ő is.Egyébként mit szól a kommentekhez?mert ugye tudod hogy nemcsak a jutyubon van fent..
2010. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltam én is azon a honlapon. Amúgy meg hogy rátegyen egy lapáttal, csinált még videót. Nem zavar, mert nem találkozunk annyit. Csak kicsit érdekes.
2010. jan. 23. 20:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik kinevettetni magukat, ez nem korfüggő.
2010. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom ki az, valamilyen heni, és hencso18 néven van fent:D Nagyon gáz az a csaj, én küldtem neki privit hogy észrevehetné magát, meg ilyenek, de ő olyat irt vissza hogy az a cél hogy nevessenek meg ilyenek, meghogy szereti alázni magyarországot. Irjárok be azt hogy hencso18 vagy hogy ne röhögjetek annyira és máris beadja:D
2010. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:D még írhattok:D
2010. febr. 5. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!