Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom családjával egyáltalán...

A párom családjával egyáltalán nem jó a kapcsolatom, mondhatni utálnak. Ki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Konkrétan a párom testvérének a csajával vannak gondjaim. Soha nem kedvelt, ezt már első pillanattól kezdve láttam. Nem is érdekelt különösebben, de két éve odaköltözött a páromékhoz (amikor az anyós elköltözött a csávójával) Én nem lakom ott, csak este vagyok a páromnál, mégis nagyon idegesít.Mindenbe beleszól, okoskodik, kibeszél az anyóssal..a legutóbb mikor itt volt az anyós akkor is traccspartit tartottak , a téma természetesen én ( konyhába beléptem, elhallgattak, egymásra néztek és nem köszöntek vissza ) Tudom hogy soha nem lesz jobb egyikkel sem a kapcsolatom, nem is szeretném. Viszont a sógornő nagyon idegesít, régebben volt olyan hogy bejött a szobába beszélgetni( okoskodni ) hogy én mit hogy csináljak a hajammal, ha nem vagyunk meg a barátommal szakítsunk, így bánjak a barátommal meg úgy mert ő ismeri. Ilyen beszélgetések az 5 év alatt 3x voltak, amit nem tudtam hova tenni, mert soha nem kerestük egymás társaságát. Hozzátenném hogy én több ideje vagyok együtt a barátommal mint ő a testvérrel. A barátomat meg egyáltalán nem érdekli ez az egész téma. Az anyjával nagyon távolságtartó, egyáltalán nem kíváncsi rá, persze azt hiszi anyós hogy én beszélem tele a fejét, ami nem igaz, sőt anyák napjára se akarta felköszönteni, arra is én beszéltem rá. Szóval a kérdésem az lenne hogy más aki járt már hasonló cipőben, hogy kezeli/kezelte ezeket a dolgokat? Hogyan jussak el arra a pontra hogy lesz*rjam az egészet, és tudomást se vegyek róluk?
2014. okt. 1. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia kėrdező miėrt problėmazol ilyen butasàgon ha a pàrodal jol megvagytok??engem szemely szerint nem ėrdekelne mivel ettol azert van kemenyebb sogornoi anyosi harcok,nezd nem mindenkinek lehetsz lehetek szimpatikus ez van,fogad el igy nem kedvelnek ės kėsz ne is foglalkoz velük,engem ha valaki nem szeret nem erdekel ugyianis senki szeretetteėrt konyorogni nem fogok!ha latjak hogy ez neked rosszul esik akkor meg azert is ràkontràznak,sz@rd le oket:)
2014. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell odamenni.Ennyi!
2014. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nálunk is hasonló volt a helyzet...a párom mondjuk a haverjával lakott együtt....állandóan mindig mindenbe belepofázott és rendszerint engem kostolgatott. Semmisem tetszett neki és hangolta ellenem a párom! Aztán egy nap betelt a pohár és finoman elmondtam a véleményemet (egész konkrétan elküldtem a pics@ba) aztán megváltoztak a dolgok. Amúgy sajnos igen, te ott csak egy vendég vagy. Viszont nem alázhatnak meg...
2014. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem sógornő és anyós, pusztán a pasid testvére és anyja, mert nem vagytok házasok.

Nem vagy nekik szimpi, nem tudsz sokat tenni. Vagy ezzel a sráccal akarsz házasodni? Akkor kellemetlen.

2014. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen nem vagyunk hazasok, csak azert irtam igy hogy ne kelljen mindig kiirkalni hogy a pasim testverenek a csaja.

Igen, en tisztaban vagyok vele hogy en ott csak egy vendeg vagyok! De o is az, attol fuggetlenul hogy o most odatelepedett. A parom testvere nincs otthon mert kulfoldon dolgozik, de ha megmondanam a velemenyem errol az egeszrol, vagy ha leszarnam es nem koszonnek mint ahogy o akkor a parom testvere velem pattogna es hordana el mindennek. Itt az lenne a megoldas ha kulon koltoznenk. Nehez ugy valakivel minden este egy fedel alatt lenni hogy utal

2014. okt. 1. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek mész oda?Miért nem nálad találkoztok?
2014. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szinte egyedul lakom, apu csak hetvegente jon haza, de megtiltotta hogy bejojjon mert ok nagyon nincsenek joban.
2014. okt. 1. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha téged ott nem kedvelnek, a pasid nincs is jóba az anyjával, apukád meg a barátoddal nincs jóba, akkor nem marad más megoldás, mint különköltözni. Amíg ez nem megoldható, addig alkalmazkodtok ezekhez a körülményekhez, próbáltok minél kevesebbet ott lenni, ha otthon vagytok magatokra zárjátok az ajtót, meg ilyesmi. Egyszerűen ne foglalkozz velük úgy ahogy a barátod teszi aztán kész.
2014. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, de úgy könnyebb lenne azért ha a barátom kiállna mellettem mondjuk mikor a testvére enged szid.
2014. okt. 1. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!