Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Üdv. Volt egy fél éves komoly...

Üdv. Volt egy fél éves komoly kapcsolatom, jó viszonyban voltam, és vagyok is az exem családjával. Kb egy hónapja szakítottunk, és most rám akar mászni a huga. Ilyenkor mit kéne tennem? :D Nem volt dolgom még hasonló helyzettel.

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Én tuti megdugám a hugit is meg talán az anyukát is.
2014. jan. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
ha jól néz ki és normális akkor engedd neki, örülni fog az exed neki :DD
2014. jan. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én kikezdenék az apukával vagy a nagypapával a helyedben.

72/F

2014. jan. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el a hugicát. Gondolj bele, hogy esne az exbarátnődnek, ha most a testvérével lennél együtt. Nagyon fura szitu lenne szerintem, és még ha téged és a hugit nem is zavarná a dolog, lehet, hogy őt iszonyúan megbántanád vele. Gondolom, ezt te sem akarod.
2014. jan. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem fontos, h megbántod, ne foglalkozz vele! De talán még szerelem is lehet belőle, akkor meg ülj le az exxel és mondd el neki, hogy: "fontos nekem a hugod" és tedd hozzá, hogy egy ideje dugog. Persze, ne így mondd el neki!
2014. jan. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En 3 hónap után találkoztam egy családi összejövetelen elösször a csajom húgával ő 20 volt a húga 16 en 28 es 12 évig tartó házasság lett belőle .....
2014. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, de vége lett!!! Muhhahahaha. Ez itt a lényeg! :))
2014. jan. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!