Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

A mostoha testvérem itt lakik most nállunk!

Nyáron elmentünk Balatonra nyaralni és ő mindig mikor bement a vizbe le vette magárol a fürdőruháját...

Ithon az emeleten csak mi szoktunk lenni apu nem nagyon szokott feljárni ide.. Egy 3 hete elkezdte azt csinalni hogy mikor csak mi vagyunk az emelet teljessen levetkozik es ugy maszkal es teszi a dolgát.. hàt ez engem elleggé zavar es nem ertem miert csinalja ezt!

Ő 14/l én 15/f


2014. okt. 1. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Ismerkedj vele. Biztos neki se konnyu idegenekkel egy helyen lakni. Tekints ra ugy mintha a vered lenne, es ne hozzon zavarba hogy maszkal meztelenul. Ha latni hogy befogadjak minden szempontbol, boldog lesz :)
2014. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán nudista a mostoha tesód. Sürgősen beszélj először vele , mert nem igazán okos dolog egy 15 éves fiúnak egy 14 éves lány előtt pucéran mászkálni. Megmondhatod neki, nem vagy kiváncsi a himbilimbijére, mert nem az eseted.
2014. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hat igazábol ő nallunk családtagnak számit elég rég ota ismerjuk egymást...

És ő a lány...

2014. okt. 1. 10:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor szólj oda neki "ne pucérkodj már előttem, nem vagyok erre kíváncsi". Ha többszöri kérésre sem változna semmi, a helyedben bevonnám a kérdésbe a szülőket is. Szerintem se kerek valami ha előtted mászkál.
2014. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de akkor ha megint ezt csinalja akkor rászolok de nem nagyo szeretnem beköpni apueknak... Van nekik igy is elég bajuk...
2014. okt. 1. 14:57
 6/12 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy már elég idős ahhoz, hogy mások előtt pucérkodjon.
2014. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
mások előtt ne*
2014. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tegnap este is eljàtazotta ezt es beszéltem is vele, mire ő csak annyit !ondott hogy ő neki ez felszabadultságot jelent...,

Szerintetek mit kellene csinalni?????

2014. okt. 2. 09:42
 9/12 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy öltözzön fel. Vagy szólj apádnak hogy szóljon rá hogy nálatok nem divat meztelenül járkálni a másik elött.Provokál téged.
2014. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
zárkozz be a szobádba és ne vegyél tudomást róla, de szólj apádnak róla vagy anyudnak hogy beszéljen vele.
2014. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!