Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétköltözés után békülés?

Szétköltözés után békülés?

Figyelt kérdés
3 hete költöztem el a páromtól. Nekem van egy kislányom előző házasságból, és egészen idilli volt a kapcsolatunk, olyan 1.5 éven át... Aztán a sok munka és stressz hatására túlfeszültünk, és az utóbbi egy évben csak sűrűsödtek a viták, (minden hülyeségen), nem értettük meg egymást, így hosszas tipródás után úgy döntöttem elköltözünk, vissza a szüleimhez. Ez együtt járt azzal, hogy ovi és orvos, mindent át kellett íratni. Épphogy elkezdte az új ovit a lányom, a volt párom kiöntötte a lelkét hogy szeret és hülyék voltunk... Én közben már nem tudom hogy mitévő legyek. Tény, hogy szerettük egymást, és igazi családként éltünk együtt.. A jó dolog több volt mint a rossz, de a folytonos veszekedés azért eltávolított minket egymástól a végére, folyton sírtam, ő meg a végén már rám hagyta, h ha menni akarok menjek, és a végén ő mondta rá h vége. Újra is kezdeném, meg nem is.. Tanultam az utóbbi két hétben a hibáimból, és meg vagyok nyugodva, nincs feszkó végre... Az újrakezdés még menne is, de elköltöztünk... És ovit mindent nem fogok visszacsinálni. El se tudom képzelni, hogy működhetne akkor tovább? Valakinek van ötlete, vagy ez felejtős? Egy órára lakunk egymástól, viszont a szüleimnél nem lehet ellenni, munka után meg semmi időnk nincs. Hétvégente egyet találkozni az milyen már... Nem?
2014. okt. 3. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az kevés, hogy szeret. Arra gondolj, hogy akik ennyit veszekedtek, azok nem fognak máshogy viselkedni később sem.

Ráadásul a gyereket sem kéne rángatni ide-oda.

2014. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd ezt Te látod. Ha apró semmiségeken veszekedtetek, akkor azok kezelhetőek. Mással sem könnyebb, hidd el.
2014. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Most a szakítás utáni hiányon mentek keresztül. A problémák, amik közétek álltak ugyanott vannak, csak ilyenkor hajlamos elfelejteni őket az ember. 3 hét semmi! Még 3 hónap is az! Adj magadnak időt a leválásra. Ne tarts vele kapcsolatot néhány hónapig, aztán már látod, hogy könnyebb-e nélküle élned. 3 héttel a szakítás után nem szabad az érzelmekre hagyatkozni! Ha még fél év múlva is olthatatlan szerelmet érzel, akkor megpróbálhatjátok az újrakezdést, de nem egyből az összeköltözéssel! Ti ezzel kimondtátok a végét, és nem volt könnyű, rögös út vezetett odáig. Ne akarj visszasétálni a múltba!
2014. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában nem szoktam pálcát törni más cselekedete vagy élete felett, most még is azt mondom, hogy akinek gyereke van az ne ugráljon. Fontoljon, gondoljon százszor, ezerszer mielőtt egyszer cselekszik. Pont az ilyenek miatt. Mindegy, legyen ez a "tanulópénz". Ha szeretitek egymás, ha úgy érzed hogy elkapkodtátok és szívesen élnél vele újra, akkor tedd meg. Ha nem lehet a szüleidnél, akkor költözzetek össze az ovi közelébe valahol egy albérletbe, ahol eddig laktatok azt meg adjátok ki. Ideiglenes megoldás, aztán kiagyaljátok együtt hogyan tovább. A különélést és heti egy találkozót nem javasolnám, az a tiniknek való.
2014. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg bárkivel lehet nehéz időszak, hullámvölgy - nem lehet megspórolni.

Ha van esély, próbáljátok újraépíteni - megerősíthet benneteket.

2014. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj, nagyon kevés ideje vagytok külön.
2017. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok találkozni? Egy óra táv az jócskán áthidalható. Annyit egy városon belül is elautózik, buszozik az ember és ahhoz még Bp-inek sem kell lenni. Munka után miért nem tudtok találkozni? van másod állásotok? Ahol ő lakik nem tudsz heti 1-2-szer kétszer ott aludni, minden kötöttség nélkül, plusz hétvégén, hogy az úgy menne e? Mint egy kezdődő kapcsolat. Gyerkőc miatt is úgy menned kell és találkoznotok, közös program stb, gondolom nem heti egyszer akarod a gyerkőcöt látni.
2017. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!