Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdekelne benneteket az hogy...

Erdekelne benneteket az hogy az exeteknek uj kapcsolata van ha eselyetek lenne kibekulni?

Figyelt kérdés
Sok idot toltottok egyutt a munka miatt. Erdekelne benneteket hogy egy eve jar valakivel?Nem elnek egyutt nem hazasok nincs gyerek. O is erezz meg valamit irantad, eljegyzes,hazassag is szobakerult amikor evekkel ezelott egyutt voltatok. Neked nincs senkid.
2014. okt. 3. 20:12
1 2
 11/13 piroska és a farkas ***** válasza:
Azért, bocsánat, de annyira mégsem jöhetnek elő az érzések, ha ő már 1 éve jár valakivel....majd ha azt mondja neki, hogy " nézd piri, még mindig érzek vmit a volt barátnőm felé, nem tudom mi lesz, de zárjuk ezt le, mert így nem érzem tisztának", majd elmondja neked, h vége, na akkor lehet vmit kezdeni a helyzettel. De mivel van valakije, ezért szerintem Te nem kezdeményezhetsz.
2014. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenkiben hagynak nyomokat a régi kapcsolatok kellemes pillanatai. Viszont visszalépni hülyeség. Kezdtem már újra kapcsolatot volt baráttal, rövid idő után minden sokkal-sokkal rosszabb lett, mint előtte. A problémák nem oldódnak meg maguktól, meg a külön töltött idő is változtat az emberen. Ráadásul nem tölt egy évet az ember valakivel úgy, hogy nem szereti. Vesztegetheted mellette az éveidet, vagy dönthetsz okosan. Ő is érez, persze.. nosztalgiát, mivel az exe vagy. Hagyd a fenébe.
2014. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sose jönnék össze exemmel. Ha szakítottunk, annak oka volt. Az ok általában az volt, hogy már nem szerettem, így bármennyi időt tölthetnék velük, akkor sem jönnének már elő az érzelmek, amik már nem voltak. Szóval nem, nálam ez nem jöhetne szóba.
2014. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!