Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csaladtagotok,...

Van olyan csaladtagotok, rokonotok akinek atmosta az agyat a vallas?

Figyelt kérdés
Nem a kereszteny vallasokra gondolok.Hanem olyanra ahol anyagilag hozza kell jarulni,es mar semmi mas nem erdekli. Mit csinaltatok vele?Sikerult ra hatni?
2014. okt. 5. 12:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

Aham, jehova.

Nem foglalkozunk vele különösebben, ha felhozza a témát, tereljük a szót.

2014. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Jahh..hát elvileg sehol sem "kötelező" adni..csak szépen néznek rád, ha enm adsz..lásd hit gyüli...nekem eddig velük van a legnegatívabb tapasztalatom, és ők kereszténynek vallják magukat..
2014. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám keresztény. Inkább a pénzét adná be valami hülyeségre, mert amit művel... Mindenkit maga ellen fordít a Bibliára hivatkozva.


Hidd el, nem a pénz a legfontosabb ilyenkor :-(

2014. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%
Apósom szeretője,aki annyira hitt a vallásban, hogy úgy gondolta, a tízparancsolatból simán megszeghet legalább ötöt, hiszen minden vasárnap templomba járt, és kérte Isten bocsánatát. Megbocsájtást kapott, és élt nagyon nagy békességben- önmagával.
2014. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Egy gyerekkori jó barátom agyát mosta át a hitgyüli. Mivel mindketten rossz családból származunk, olyanok voltunk egymásnak, mint a testvérek. Otthon sz**r volt, ott voltunk egymásnak. Sajnos már évek óta olyan, mint egy zombi.
2014. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Apának a baráti társaságába volt egy család,aki a legnagyobb gyerek kivételével,mind beléptek ebbe a gyülekezetbe.Azelőtt sokszor találkoztunk havonta,most jó esetben talán évente találkoznak,mivel meg kellett mindenkivel szakítaniuk a kapcsolatot,akik nem léptek be hozzájuk.A nő a gyülekezetnél is dolgozik,a fizetésük 10 százalékaát le kell adni.stb
2014. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Egyik vallás sem különb a másiknál, mind csak pénzt akar. Teljesen mindegy, hogy keresztény-e vagy sem! Sajnos van ilyen rokonom, minden pénzét a katolikus egyháznak adja, a saját családja meg nem érdekli...
2014. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyám Jehova tanúja lett. Szét is hullott a családja, a fia ma már szóba sem áll vele negyedévente egynél több alkalommal.
2014. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen,Hit gyülekezetes.

Én magam is hívő keresztény vagyok,de elborzaszt az,amivé ő lett.Szerintem nem normális.

2014. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Csak" a kapcsolatomat vágta tönkre... majd 2 évig voltunk együtt, az utolsó fél évben lépett be valami hitgyülekezetbe, onnantól romlott a kapcsolatunk. Én voltam neki maga a gonosz.

Pedig mennyire szerettem, de kifordult önmagából...

2014. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!