Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha egy...

Ti mit csinálnátok, ha egy olyan személyt utálnátok, aki családtag (mondjuk meglenne a nyomós okod rá), de semmiképp se szeretnétek vele egy légtérben lenni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet használható választ adni. Attól függ, hogy kicsoda, mit csinált és milyen sűrűn kell egy légtérben lenni vele.
2014. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehéz erre választ adni. Van, akit nem kerülhetsz el, például nagyon közeli családtag. Van, akit elkerülhetsz.
2014. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bővebben? Így nehéz válaszolni a kérdésedre.
2014. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mennék oda, ahol egy légtérben kell vele lennem, vagy levegőnek nézném, de az akkor már kellemetlen.
2014. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen családtagom, sajnos néha elkerülhetetlen a találkozás. Nem olyan rég még váratlanul betoppant hozzánk, de erről már leszoktattam.

Ilyenkor próbálok tőle a legmesszebb kerülni.Nem rá figyelni, ahogy előttem írták, levegőnek nézni.

2014. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmúltam 18, nincs olyan, hogy köztelezően találkoznom kell vele.
2014. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, de olyan családtag aki mondjuk veled lakik :/ Én már lelkileg nem bírom, ha csak meglátom. Köszi
2014. okt. 6. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha végképp muszáj vele élnem, akkor megpróbálnám megérteni és megszeretni. vagy legalább elfogadni.
2014. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha együtt él vele az ember, az nehéz... Sokat lennék a saját szobámban, illetve otthontól távol.

Remélem, a szoba nem közös, az durva lenne.

2014. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1 szoba van :'D
2014. okt. 7. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!