Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg normális reakció,...

Ez tényleg normális reakció, ennyi belefér? A férjem lelépett a gyerekünk születése után, mert nem erre számított, hirtelen jött stb. Most visszajönne, és a család meg a barátok szerint nekem meg kéne bocsátanom és visszafogadnom.

Figyelt kérdés

Nekem egyetlen porcikám sem kívánja, hogy folytassuk, látni sem bírom.

De most elbizonytalanodtam, hogy mindenki velem ellentétes véleményen van.


2014. aug. 23. 14:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Bevallom, én sem fogadnám vissza, mert ha egyszer lelép akkor minden olyan dolgok miatt is leléphet ami váratlanul éri majd.

A rokonok, család, barátoknak meglehet mondani, hogy ha annyira szívén viselik a férjed helyzetét lehet befogadni őt. Biztos vagyok benne, hogy ha az ő férjük lépett volna le, ők sem fogadnák vissza.

2014. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Ó, hát nem erre számított? Mégis mit gondolt, minden idilli lesz, a baba csak eszik meg alszik, ő továbbra is kipihent lesz, és megy minden úgy, mint előtte? És mi van, ha te sem erre számítottál? Akkor visszaadod a gyereket? Ja nem, azt nem lehet, te vagy az anyja, neked kötelességed végigvinni a dolgot. Imádom, mikor az ilyen férgek elfelejtik, hogy ők is akarták a gyereket, ők is ott voltak, mikor készült, épp ezért UGYANANNYIRA felelősek érte, mint az anya, ugyanúgy vannak kötelességeik. Lelép, mert nem tetszik a rendszer, ez komoly? Dehogy normális ez a reakció, ez az ember egy ostoba, önző, nagy gyerek, aki nem látja reálisan a világot. Nem is érdemelne családot, soha.

Eszedbe ne jusson visszafogadni, egyrészt, mert soha sem számíthatsz majd rá semmiben, hiszen amint látod, simán lelép, ha valamilyen nehézség adódik. Mindemellett könnyebb lesz neked egyedül a gyerekkel, mintha még egy önző, gyerekes hisztérika is a nyakadon lenne. Sajnálom, ami történt, sok erőt és kitartást kívánok!

2014. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Én sem fogadnám vissza mert igaza van az elsőnek ha egyszer lelépett mert nem arra számított akkor ezt bármikor meg is teheti/megteszi!


Ne a barátokkal foglalkozz nem őket fogják még egyszer ott hagyni! Nem nekik kell még egyszer ott talpra állni ha ott hagynak!


Max engedd azt h látogassa a gyereket, töltsön vele időt. De én biztos h nem engedném vissza a házamba!

2014. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Megmondanám a családnak és a barátoknak, hogy a te magánéletedbe csak ne üssék bele az orrukat, és nem fogadnám vissza. Akkor hagyott ott, mikor a legnagyobb szükséged volt rá.
2014. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi időre lépett le?
2014. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Lelépett abban a helyzetben amit más a legnagyobb csodának él meg. Abban a helyzetben amikor már két ember iránt tartozik felelősséggel. Bebizonyította, hogy a legnagyobb bajban képes faképnél hagyni családját.

Valószínűleg mos Ő esett pofára, és védelmet jelentene neki a családja. Sajnos a te férjed NEM FÉRFI, és nem EMBER. Nem csodálom, hogy egyik porcikád sem kívánja.

Felejtsd el, mert keserű életed lesz mellette.

2014. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Eszedbe ne jusson visdzafogadni! Kibicnek semmi sem drága. De minimum bizonyítson előtte hosszan.
2014. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet oda érzelmeket hazudni ahol nincs. Ha nem kívánod, nem szeretnél vele lenni, nem akarod átölelni, nem akarsz este mellébújni, akkor ne fogadd vissza. Aki ezt szóvá teszi, annak mondd meg, hogy ide hozod valamelyik expasiját/exnőjét és feküdjön le vele, éljen vele.
2014. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyet visszafogadni? Jó vicc... soha. Ennél csak jobbak vannak.
2014. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%
Hát ez az irányában táplált érzelmeidtől függ. Ha szereted, becsülöd meg minden egyéb, akkor fogadd vissza. Ha semmi ilyen nincs már benned, akkor ne.
2014. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!