Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha kifordul a belem az...

Néha kifordul a belem az embereketől. A menyasszonyom 4 barátnője közül 3 félre kefél? Hova tart az emberiség?

Figyelt kérdés
Tudom semmi közöm hozzá,de elég sokat összejárunk velük,és közben kiderült ez az.Mindegyik több éves kapcsolat,kiderült hogy 4-ből három hölgy félre kefél itt ott.Ezek után hogyan viszonyuljak hozzájuk?Számomra a megcsalás nagyon gusztustalan dolog,hogyan viszonyuljak ezek után hozzájuk?Ráadásul a férfi részről is jóban vagyok a párokkal,nagyon nehéz szó nélkül elmenni ez mellett..nem fogom én mondani de nagyon undorító.Bocsi ha ide kiirtam,de nagyon mérges lettem.
2014. szept. 10. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
71%
Lehet pont a menyasszonyod is ezt csinálja.
2014. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
És a pasik vagy épp te nem kefélsz félre?
2014. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Biztos vagy benne, hogy öt akarod menyasszonynak? A baratnöknek oriasi befolyasa van egy nöre/lanyra...
2014. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Első nem hiszem hogy ezt csinálja,ő tényleg nem olyan.


ma 14:44


Mi köze ennek hozzá,azaz nekem?Kikérem magamnak!Soha egy nőt sem csaltam meg!!

2014. szept. 10. 14:46
 5/22 csabika1971 ***** válasza:
61%

Szép kis barátnők. És igen, az emberek mindig hasonló gondolkozású, viselkedésű, stb. embereket választanak barátnak.

Ez téged kicsit sem aggaszt?

2014. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ma 14:45


Őt akarom!Amióta ez kiderült,ő sem nagyon tartja velük a kapcsolatot,és meg is mondta a szemükben hogy elítéli amit csinálnak!Ő nem olyan.

Itt nem is erről van szó,hanem arról hogy ezek után ha találkozunk velük,nagyon nehezzen fogom kibírni hogy ne szóljak be,mivel én a megcsalást nagyon elítélem.Pont azért mert én soha nem csináltam ilyet,pedig volt jó pár barátnőm,ahol minden okom meg lehetett volna rá.

2014. szept. 10. 14:49
 7/22 csabika1971 ***** válasza:
43%

Tudod én is elítélem ezt, mert a legaljasabb dolognak tartom azzal az emberrel szemben akit "elvileg" szeretek.

És lesz'rnám mit gondolnak be is szólnék nekik, meg a pasijukat is felvilágosítanám.

Ha ők mertek ezzel dicsekedni, hogy még te is tudomást szereztél róla. Akkor miért ne? Éppen azok a szerencsétlenek ne tudjanak róla akiket legjobban érintene a dolog. Na, nehogy már.

2014. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Öröm, hogy vannak még ilyen férfiak is! :) Respect!


Szerintem kerüld velük a találkozást.

2014. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

Én elmondanám a ribik barátainak,hogy mit művelnek.

Remélem úgy megverik őket,hogy összesz.rják magukat,utána meg lapát.

/egy hűséges vőlegény/

2014. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Igazából nem sok közöd van hozzá. Ha nem bírja a gyomrod ezt bevenni, akkor meg kell velük szakítani a kapcsolatot és kész. A megcsalás valóban undorító dolog, ez szerintem vitán felül áll. De a más életébe való beavatkozás, pláne jó akarás címszóval, sem túl dicséretre méltó.

Kedves (agresszív) hűséges vőlegény, előre sajnálom szerencsétlen menyasszonyod. Ha majd valami nem tetszik vele kapcsolatban akkor majd őt is jól megvered? Mert hát az erőszak az mindig megoldás, ugye?

2014. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!