Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mennyi ideig bírnátok...

Hölgyek! Mennyi ideig bírnátok ki a férjetek/pasitok nélkül? Mi az a maximum idő?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ mi miatt van távol, nyilván munka miatt megerölteti magát az ember, akkor max 4 nap :) De ilyen kb évente 1szer fordul elő. Olyasmivel sose számoltunk hopgy pl ő külföldön dolgozna én meg maradnék vagy ilyemsi, ha így hozná a sors hogy muszály, akkor együtt mennénk. De biztos van akik így élnek, náluk nyilván hetekben mérhető a dolog.
2014. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont külföldi munkára gondoltam.
2014. okt. 7. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
mi csak hétvégén tudunk együtt lenni,tehát 5 nap...de nagyon nehezen viseljük mindketten,nagyon rossz ez így,de már csak kb fél év...valahogy kibírjuk
2014. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akar hónapokig is ha nagyon muszaj.
2014. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szükség nagy úr. Sokkal strapabíróbbak az emberek mint azt képzelik magukról. Szóval ha muszáj akkor ki kell bírni. Sokat.
2014. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell, bármennyit. Tudok uralkodni magamon.
2014. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell, akkor hetekig is. Mi két évig úgy éltünk, hogy kéthetente, háromhetente találkoztunk pár napra. Kibírtuk egymásért.


Ha az a kérdés, hogy a férjem távolléte miatti hiánytól vezérelve lefeküdnék-e mással, határozott NEM a válaszom. Szerencsés vagyok, mert nem választom szét a szerelmet a szextől, a kettő nem megy egymás nélkül.

2014. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az exemmel 2-3-4 havonta talalkoztunk...

En ( no lettemre) voltam/vagyok kulfoldon

mondtam hogy tanuljon legalabb alapul meg,sz..t ra.. azota mar vege,szoval honapokat is kibirtam. A volegenyem pedig itt lakik olaszban nelkule nem birnek ki 2 napot se :D 1 napot alig birok ki :( :D de a szukseg nagy ur,ha kellen kibirnam ameddig kell...

2014. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a pàromnak lenne lehetösége 90-10ezerrel többet keresni. de akkor 1-2-3hetente jönne haza akkor is 1,5napra.nagyon féltékeny tìpus, emiatt is nem megy. én örülök neki. mióta megismertem 4nap volt a max, akkor is azért mert magas làzam volt,és még nagyon a kapcsolat eleje volt nem akartam hogy ugy lasson.

de ha nagyon muszaj barmennyit kibirnek nélküle, sose tudnàm megcsalni.

együtt tervezunk majd kulfoldre menni amint vegzem az egyetemmel.

2014. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ameddig kell. Bár mi még csak max 6 napot töltöttünk külön, azt is egyszer, de 3-4 napos elválások voltak, az könnyen ment. Miután lassan 7 éve együtt élünk, még jól is esik, izgalmas pár nap külön lét. Hónapokról nem tudok nyilatkozni. Ha a hűségre gondolsz, nálam nem okozna problémát.
2014. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!