Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok/férjetek szokott...

Párotok/férjetek szokott nektek cifra szavakat mondani?

Figyelt kérdés

Mert az enyém igen és nem fogja fel,hogy engem mennyire bánt ezzel.Akármit megpróbálok vele megbeszélni vagy nem tetszésemet mondom el valami kapcsán,sokszor elég bunkón viselkedik ahelyett,hogy normálisan mindent megbeszélnénk.

Fogjam be a pofám vagy esetleg a mit pofázok és még mi egyebek...


2014. szept. 28. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem szokott. De nem is tűrném el, mivel én sem mondok neki ilyesmit soha. Ha ezt tenné, igencsak rövid ideig lenne utána a párom/férjem.
2014. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Uhh, hát én ezt nem viselném el.:S De nyilván ez már a kapcsolat elején feltűnt volna, és ha nem szokik le róla, nem is maradok vele. Engem minden káromkodás bánt, mert primitívnek látom tőle az illetőt, aki nem képes másképp kifejezni magát. A személyeskedés (Pofa be!) pedig megalázás! Mit szól hozzá, ha ti is a fejéhez vágod, hogy fogja be ő a pofáját? Csak nem sérti a büszkeségét? Akkor téged miért aláz le? Nyilvánvalóan felsőbbrendűnek képzeli magát nálad. Nem nem fogja fel, csak nem érdeklik az érzéseid. A célja az vele, hogy tudd, hol a helyed. Nekem ez a benyomásom a párodról, és egy normál önértékeléssel bíró nő nem is viseli el az ilyen viselkedést, szóval nem benned van a baj.
2014. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
nem, én normális emberhez mentem hozzá, így ilyen nem fordul elő.
2014. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom megtenni,hogy ilyesmit mondjak neki..előfordult,hogy vissza mondtam,mert már nagyon mérges voltam,na az persze nagyon nem tetszett.
2014. szept. 28. 16:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőket hívják "áldozat típusú" nőnek.
2014. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog.
2014. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2014. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. rászólnék, és megbeszélném vele, hogy változtasson a hangsúlyán, a beszédén

2. ha nincs változás elhagynám

2014. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem így nem beszél senki,mert nem tűröm!
2014. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen..

De ilyet sosem...



Tehát ha mérges akkor szokott csúnyán eszelni, nekem is mond csúnyát, de nem így.

Tehát a mit pofázok, meg ilyesmit nem..

Bár azért "b-azdmeget" kaptam már, de jogosan, és azt sem halal komolyan, hanem inkább értetlenkedve.


Nekem ft ilyen pasim még tiniként, nem sokáig tartott, de azalatt is megtanulta,mhogy hogy beszéljen, mert tudom nem szép, de ugyanazt visszacsinálam vele, mint ő velem, mások előtt is.. Atán neki állt feljebb, közöltem vele, hgx csak őt utánoztam...talan látja milyen..

Egyébként ez volt a fő ok, hogy szétmentünk, nem tudott emberként viselkedni, és azt hitte ezzel a szöveggel majd felettem áll..nem tudtam pedig tisztelni emiatt

2014. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!