Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennétek amit kér? (lent)

Megtennétek amit kér? (lent)

Figyelt kérdés

A barátom halálos beteg (kb fél éve ha van hátra a szivével van baja ) és azt kéri hogy még soha nem volt neki élménye egy láb fétish kalandban és velem szeretne egyet (szex nélkül ha minden igaz amenyire utána néztem csak durván mondva nyalni akarja a lábamat ha jol értem (de javitsatok ki ha nem ) ? És hogy közben szeretné ha kicsit dominánsan parancsolgatnék neki (persze enyhén) szerintetek megtegyem neki lassan 6éve vagyunk barátok és tényleg nincs sok neki hátra és ez minden vágya mert nagyon kiszeretné probálni és nagyon kér rá ? Mi a véleményetek ?

19 éves lány vagyok ö 17 éves fiu.


2010. jan. 23. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha nem sok van már a életéből akkor csináld
2010. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu kérdés akkor igen. Nem csináltok vele semmi rosszat. Lespricceli a lábad, ennyi.

Legalább nem valami durva dolgot kér tőled.

2010. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dehogyis ! Nem kamu a kérdés igenis komoly mert nemtudom mi legyen, komolyan beteg és már anyiszor mondta neked most is msn en beszélek vele :/ Nemtudom mit tegyek.
2010. jan. 23. 08:26
 4/15 A kérdező kommentje:
*nekem
2010. jan. 23. 08:32
 5/15 anonim ***** válasza:
én megtenném. De ha szívbaja van, akkor nem kellene jobban odafigyelni, hogy nehogy túlzottan felizgassa magát?
2010. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hja tényleg, csak nehogy ettől kapjon szívrohamot.
2010. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy! Ilyet kérni - ha neked nincs ehhez kedved - nem lehet.

Egyáltalán semmi ilyesmit nem kell megtenned senkinek, ha te nem akarod. Még szamaritánus okokból sem. Egyáltalán semmi okból.

2010. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sztem szívbetegnek nem lehet ilyet, főleg h nem sok van hátra.
2010. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy mivel szivbeteg igy nem müködik jol neki és a tüdejébe viz kerül folyamatosan , de szivinfartust nem kaphat mert fiatal ezért lehet tudni a körül belüli idöt is legjobb esetben 1 év de szerinte csak fél év :( Nagyon sajnálom csak nemtudom mit tegyek és ha megteszem mit csináljak vagy hogy legyen :/ Nemtudom mit csináljak :/
2010. jan. 23. 09:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Tedd meg.Ha ez a nagy vágya...(hozzáteszem, ha én halálos beteg lennék, nem ezen agyalnék...)

De biztos vagy abban, hogy ez a halálos beteg dolog nem csak a lábfétisre megy ki?

2010. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!