Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós-anya-nagymama az ilyen?

Anyós-anya-nagymama az ilyen?

Figyelt kérdés

Párommal a szüleinél beépítettük a tetőteret...teljesen különálló lakásrész...anyósomék tudtak csak felvenni pénzt(lakásukra terhelve)... de mi fizetjük a törlesztést...

időközben terhes lettem és kirúgtak a munkahelyemről...a baba már megszületett...megpróbáltunk mindig rendszeresen fizetni mindent(lakástörlesztés átutalásról ment úgyhogy az mindig biztos volt)A lényeg hogy anyósom elhíresztelte mindenkinek,hogy miattunk van eladósodva mert nem fizetjük a számláinkat és mindenkitől így kéregetett kölcsön...hozzá sem kell tennem,hogy nem a mi számláinkat fizette be belőle,hanem a saját hiteleit...így sokszor maradtak az adósságok és mi próbáljuk fizetgetni...nehogy valamit kikapcsoljanak...ő meg hireszteli mindenkinek,hogy lassan el kell adni a házat miattunk...csak a mi szemünkbe nem mond ilyet!Az unokáját már 3. hete meg sem nézte,ha sétálni megyünk és leviszem akkor sem jön oda!Ja és kedves apósom az ő kölcsönkéregetéseiről semmit nem tud...az mindig titokban ment...csak mi vagyunk a hibásak nála is!!!

Most mit lépjünk?

Nagyon nehéz így itt élni!

Állandó megvetés anyósom szemébe,pedig ő tartozik nekünk 3 hónapja 60ezer forinttal!

Nagyon elvagyok keseredve!


2010. jan. 23. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg a pároddal próbálja meg ő vele beszélgetni mert az anyósod szerintem félti a jó hírét.könnyebb másokra fogni a rossz dolgokat
2010. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem rosszból mondom, de ebben te is hibás vagy. Odaköltöztél anyósodékhoz, elfogadtad a segítségét (mert igen is az segítség, hogy a házukban lakhattok) és most nem az ő feltételei alatt élsz. Anyósodban is biztos, hogy van hiba, de próbáld a jót meglátni benne. Szerintem a költözés lenne a megoldás. Ott szúrtátok el, hogy oda költöztetek.
2010. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez teljesen így van utolsó válaszoló, csak sajnos lakva ismerni ki az embert...
2010. jan. 23. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez borzalmas annyira sajnállak, én meg is őrülnék!!!

Kiszolgáltatottá váltatok, ezen lehet változtatni...csak valószínű idő kérdése és ez örjítő!

Tényleg próbáljon a párod beszélni anyóssal, vagy elköltözni...

Vagy ha minden kötél szakad és nagyobb a pici valami részmunkát keresned, hogy több pénz legyen...csak attól félek ha fizetni tudnátok, mint a katonatiszt ez már akkor sem lesz jobb.

Költözzetek el!

2010. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de én is rosszul érezném magam ha mvan hitelem és még másé is az én nevem van, mert ha beüt a baj akkor nem téged csesztetnek h fizess hanem őt.


De egy pozitív dolog mellettetek, hogy olyan "otthonra" vettetek fel hitelt ami legolcsóbban kijött. Van egy munkatársam aki sokszor tőlem kér(kérne) kölcsön mert kellett neki a 20 milliós társasház. Miattam ott rohad meg nem létszükséglet elsőnek akkora lakás.

2010. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Azon kívül a gyereket nem neki szülted nem kötelessége pesztrálni, mert már felnevelt gyerekeket, nem is rosszat ha te hozzámentél! Mostmár had élje a saját életét...
2010. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!