Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya azt hiszi, hogy füvezek....

Anya azt hiszi, hogy füvezek. Hogy győzzem meg az ellenkezőjéről?

Figyelt kérdés

Hippi vagyok, tehát egész nap reggae zene megy, pedig elsősorban nem a ganjáról van szó bennük... Ráadásul raszta hajam is van, na anyánál ez egyenlő azzal, hogy füvezek ... :S

Eleinte viccelt ezzel, de már látom rajta, hogy 100%-osan komolyan gondolja...


16/L


2011. okt. 30. 14:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem is ilyen zenéket hallgatok egész nap, tehát nem annyira fű-központú..

http://www.youtube.com/watch?v=XG_WNaqJJ-Y

2011. okt. 30. 14:36
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell meggyőzni. Nem füvezel és az a lényeg. Előbb utóbb látni tapasztalni fogja és kész.
2011. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Már kb fél éve mondja, és egyre komolyabb :S

Múlt héten valamelyik nap amikor suliban voltam, átkutatta a szobámat, és talált egy öngyújtót (különben gyertyákat gyújtok meg vele, és még csak el se volt dugva, azt hiszem még tőle kértem 2-3 éve - látszik, mennyit használom amúgy), na és ezzel várt, hogy én milyen egy drogos pics@ vagyok, meg hogy legalább dugnám el előle...

2011. okt. 30. 14:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én már rég megmondtam volna neki, hogy ha ennyire nem bízik bennem, akkor nem tartom az anyámnak 16/L
2011. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Mondd meg neki, hogy nem, és ha nem tetszik neki, elköltözöl. Úgyis ideje már ennyi idősen, nem egészséges a szülőkkel lakni.
2011. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd észreveszi hogy nem füvezel. gondolom nem nézel ki úgy mint egy füves

mellesleg én néha ezt hallgatom és énekelni is szoktam mégse vagyok buz1 http://www.youtube.com/watch?v=P-lKfqIV7B0 :DD

2011. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

16 évesen nem egészséges szülőkkel lakni? Miért, mit csináljak, gimi mellett dolgozzak?... -.-


A kapuvári b*zibár alapmű:DD

2011. okt. 30. 14:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki véresen komolyan hogy vagy hisz neked vagy nem, te nem füvezel és ha ezt csinálja akkor amint nagykorú leszel menekülsz is tőlük és majd pont ezzel fogja elérni.
2011. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Tudod sokszor a szülõk rettegnek a gyermekeik miatt. Nézd el neki ezt a félelmét, és nyugodtan mondd el neki, hogy te nem vagy egy buta kislany.

Aki meg azt tanacsolta, hogy 16 évesen nem egészséges a szülõkkel lakni, igazan elgondolkodhatna egy kicsit. Ezekszerint mar 10 éves korben el kell egy gyereknek költöznie, micsoda felfogas.

2011. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ha ennyire nem bízik meg benned, akkor vigyen el egy drog tesztre. Aztán megnyugszik :))
2011. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!