Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha rájönné...

Ti mit csinálnátok, ha rájönnétek arra, hogy a szüleitek egyik tagja megcsalta a másikat? Elmondanátok vagy inkabb hallgatnatok róla, hogy ne legyen belőle válás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
A gyereknek ehhez nem sok köze van.....
2014. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ja első, lehet a ti családotokban a gyereknek kuss volt a neve, de máshol normális esetben mindnekit bevonnak a dolgokba. Ha tudnám, hogy csalják egymást, számonkérném őket.
2014. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Kérdés, hány éves lennék... ha 14 felett, akkor megnyugodva látnám, hogy nekem is biztosítva a pasimnál-csajomnál alvásom:)))
2014. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

A megcsaló szülőnre hatnék, hogy mondja el...


Egyébként, nálam valós az eset. De a magcsalt fél is tud róla, helyrehozták a házasságukat...nagyon szeretik egymást, de a megcsal szerelmes lett..én megértem...

Mindkét felet pedig becsülöm, hgy ebből minket gyerekeket kihagytak akkor, és azt, ayan ezután kezelték egymást, és amilyenek maradtak máig (20-25 éves sztori)

2014. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
A szexuális vonzalmak és kiélésük annyira az ivarérett, felnőtt ember magánügye, hogy az nem tartozik a (kiskorú) gyerekekre. De később sem társasági beszélgetés témája.
2014. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy ezek szerint létezik olyan ember, akivel képesek voltak egészséges kapcsolatot kialakítani. Bár már "nagy" vagyok, és nem igazán vannak rám hatással.
2014. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Anyámnak falaznék, egy csomó évet leélt egy férjnek egyáltalán nem alkalmas emberrel, legyen neki végre valami jó. Az sem izgatna különösebben, ha apámról tudnám meg, valószínű, hogy őt sem árulnám be. Tudom, hogy csak anyagi okokból laknak együtt és hogy már rég elváltak volna ha megtehetnék, mert utálják egymást.


24/L

2014. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Indiántáncot járnék a testvéreimmel. A szüleim minimum 15 éve nem szexeltek egy jót, és ez nagyon látszik rajtuk. Egyszer véletlen hallottam őket, amikor egymásra fanyalodtak és utána kimentek rágyújtani, közben meg egymást szidták, hogy milyen pocsék a másik az ágyban.


El nem mondanám, de nem is titkolnám. Csak az anyagiak miatt vannak együtt, teljesen irreleváns, hogy ki szexelt mással. Az lenne a legjobb, hogy ha már válni nem képesek, legalább tartsanak szeretőt.

2014. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egyéb körülményektől függ, amiket néhány előbbi hozzászóló is fölvetett.

Ha már régóta kihűlt a házasságuk, vagy a megcsaló sokat szenved a másik miatt (pl. alkoholista férj veri a feleségét és a feleség csalta meg a férjet), akkor nem szólnék.

Ha viszont a megcsalt fél jó szülő, szereti a párját, családját, akkor jár neki annyi, hogy ne legyen egy életen át átverve.

Ha pedig elmondanám, akkor mindenképpen olyan helyzetben, amikor mindketten ott vannak (de más nincs). Akkor nem lehet mellébeszélni, letagadni, mert a meglepetéstől a megcsalónak az arcára lesz írva az igazság.

2014. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

szuleitek egyik tagja? :) melyik? amelyik a laba kozt log?


talan : "az egyik szulotok" nem?


A kerdesre: eloszor is egy megcsalas kiderulesebol meg nem kovetkezik azonnal a valas. Lehet hogy megbeszelik, helyrehozzak, stb. Nem kell mindig a legdrasztikusabb eszkozhoz nyulni kapasbol. Masodszor is, nem rad tartozik. Neked mindket szulod egyforma, egyforman szereted, egyik oldalara se "kell" allnod a masikkal szemben. Tehat ne arulkodj, de ne is falazz.

2018. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!