Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik hármat választanátok...

Melyik hármat választanátok (ami nagyjából illik egymáshoz stílusban) ebben a "névrengetegben"?

Figyelt kérdés

A vezetéknevünk két szótagos, magas hangrendű.


Adelaida, Adelinda, Aira, Alett, Anna, Abigél, Adél, Aliz, Borbála, Borka, Bori, Emma, Hanna, Iringó, Janka, Júlia, Kinga, Lili, Lilla, Lizi, Luca, Lola, Lujza, Norka, Panna, Zora, Zsófia, Zsanka


2014. okt. 14. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Abigél, Emma. Nekem ezek tetszenek. A túl kacifántos, vagy nagyon becenév nevek nem jönnek be, de a vezetéknév is sokat számít.
2014. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:) A vezetéknevünket nagyjából körülírtam fent.
2014. okt. 14. 17:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Aliz, Emma, Zsófia
2014. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Adél,Júlia,Lujza.

Nekem ezek tetszenek,de természetesen a választás a Tiétek. :)

2014. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Emma, Janka, Lilla

A névrengeteg jelentős része szerintem nagyon rossz ötlet, kezdve az első néggyel.

2014. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

inkàbb úgy vàlaszolnék, hogy melyik semmi féle képpen sem:

Adelaida, Adelinda, Iringó, Janka, Norka, Zsanka.

2014. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy magas hangrendű a vezetéknevetek még nem lehet megmondani, hogy melyik név illene hozzá.
2014. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7-es válaszoló! :)

Azt gondolom, hogy ez az oldal azért (is) anonim, hogy ilyen személyes információkat, mint például vezetéknév, nem osztunk meg egymással. Ettől függetlenül leírtam, hogy magas hangrendű, ha úgy jobban tetszik, magánhangzóra végződik. A neveket úgy válogattuk ki, hogy illenek a vezetéknévhez, így csak kíváncsi voltam arra, hogy nektek melyek tetszenek a felsorolásból? :)

2014. okt. 14. 17:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Adelinda, Aira, Alett (Aletta nincs? Szerintem az sokkal jobb mondjuk), Emma, Zora
2014. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, nem kell megosztanod velünk a nevedet, csak ne várd, hogy az általad felsorolt nem kevés kersztnévből majd választani tudunk. Pont emiatt a legtöbben megadják a vezetéknevet is, ha itt kérdeznek a gyk-n, vagy döntenek egyedül otthon.
2014. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!