Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekelheti az ex-szeret...

Miért érdekelheti az ex-szeretőt, hogy otthon mi van a házastársaddal való viszonyoddal?

Figyelt kérdés

(Szakítottam a szeretőmmel, hogy az otthoni rossz viszonyokat tőle függetlenül tudjam rendezni (ezt ő nem tudja), azóta azután érdeklődik, hogy mikor megyek legközelebb terapeutához, és otthon mi történik? Nem értem ez most miért olyan fontos neki? A szakítás ürügye az volt, hogy ő nem biztos az érzelmeiben, illetve a kapcsolatunk kilátástalan, mert mindketten házasok vagyunk.)

a szeretőség minősítésére nem vagyok kíváncsi, amíg nem voltam benne elítéltem és elképzelhetetlennek tartottam, szóval nem hiányoznak a szemrehányások, azt megtettem magamnak, köszönöm.


2014. okt. 15. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Viszket neki.

2. Tönkre akar tenni.

3. Tudja a franc... kérdezd meg tőle

2014. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért érdekli, mert még visszamászna alád párszor!

Vagy esetleg nála sem alakulnak jól a dolgok otthon, és tudni szeretné, hogy neked is olyan sz--ar-e, mint neki!

2014. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert még érdekled. Nyilván nem fog elfelejteni hipp-hopp. Reméljük nincsenek rossz szándékai.
2014. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom vidéki, azok szoktak ilyen neveletlenek lenni.
2014. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha viszket/visszamaszna alam, annak mi koze lenne az en hazastarsammal valo kapcsolatomhoz, hohy van-e szex?

Miert akarna rosszat tenni? Ha most jó lenne otthon, akkor le akarna buktatni vagy ha rossz, akkor azert?

Nem teljesen ertem, de koszonom a valaszokat.


Igen videki. De en nem kotottem az eziranyu kerdeseit neveletlenseghez.

A tobbi is lehetseges. Koszonom.


Ja megkerdeztem tőle is miert erdekli és a valasza az volt: eddig is megbeszeltük, beszéltünk róla (megj.:csak akkor még nem szakítottunk...))

2014. okt. 15. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!