Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért várják el, ha a...

A nők miért várják el, ha a férfi munkanélküli, akkor minden alja munkát el kell hogy vállaljon, de ha a nő évekig hónapokig van otthon az természetes?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi nem dolgozik hetekig de akár csak egy hónapig,akkor már cirkusz van,hogy teljesen mindegy de valami gané munkát is vállaljon el.De ha egy nő munkanélküli és a párja eltratja mert ő megteheti hogy válogasson,akkor az teljesen természetes.
2014. szept. 22. 09:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts! Az én férjem most volt 4 hónapig munkanélküli. Rengeteg munkalehetősége lett volna amit akár egy 6 osztályt végzett is meg tud csinálni, mégsem nyaggattam, hogy vállalja el. Ahogy nem is akart létminimumi fizetésért dolgozni. Így addig ment munkák után míg megtalálta azt, ami a tudásának is megfelelő volt.

Nem mindenki akarja, hogy a társa olyan helyen dolgozzon ahol 5 percet nem bírna ki.

2014. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 csabika1971 ***** válasza:
83%
#1. Eszményi feleség vagy! Gratulálok. De nem minden nő ilyen.
2014. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Úgy ahogy a 2 mondja!De nem minden nő ilyen..

Dehát mit tehet az ember,ha szereti azt a nőt,aki elvárja hogy bármi munkát megcsináljon,még ha az a férfinak nem éppen ideális és testhezálló munka..szóval sok nőt nem érdekel,ha a férfinak minden egyes napja kínszenvedés mert nem érzi ott jól magát és még a munka is kemény.

2014. szept. 22. 09:50
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Én férfiként elvárnám uyganezt a feleségemtől, azaz hogy bármilyen munkát vállaljon el.


Persze függ az anyagi körülményektől, hogy mennyi türelmi időt kap, egy hónap munkanélküliség után még nem nyaggatnám, miközbe hivatalosan másfél év átlagosan a két munka közötti időszak.

2014. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Valószínű azért mert a pasik meg általában úgy gondolják,hogy egy nő dolga a háztartás vezetése,gyerekek nevelése,és ha így van akkor a pasi dolga viszont a pénz megkeresése amiből a családját eltudja tartani.A nő sem válogathat,hogy mondjuk nem akar wc-t pucolni,vagy gyerekhányást takarítani,mégis megcsinálja,gondolom ezért elvárja a pasitól,hogy ő is vállaljon el kényszerhelyzetben olyan munkát ami nem jó,de nem is kell feltétlen évekig csinálni,de legalább pénzt kap érte.
2014. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért azokat a nőket,akik olyan munkára "kényszerítik" őket,azokat kiállítanám csak -10 fokban hó fúvásban,esőben,szélben csak fél órára,hogy érzékeljék a párjuk min megy keresztül napi 8 órában..
2014. szept. 22. 09:57
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindez anyagi helyzet függvénye. Legyen az férfi vagy nő, de ha az anyagi helyzet megköveteli, akkor igenis vállalja el azt a munkát, amit felajánlottak. Senki nem kéri tőle gondolom, hogy mindig is ezt csinálja, de ha borítja a családi költségvetést az, hogy nem dolgozik és ezzel kikeverednének a gödörből, akkor igenis elvárható, hogy -10 fokban kemény munkát végezzen! De ez független attól, hogy az illető nő vagy férfi. Ha én nőként elveszíteném az állásom és nem találnék semmit, de felajánlanának takarítást vagy mosogatást, akkor igenis elvállalnám, mert kell a pénz. Aztán nyilván közben keresnék állást, nem állnék meg.
2014. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Csak szólok, hogy rengeteg nő nem az álommelót dolgozza/csinálja/gyűri le minden nap. Nem kell általánosítani. Ja, és nem minden nő ül otthon, és nagyon sokan elmennek dolgozni oda, ahol minden nap egy kemény kihívás. Erről ennyit. Lehet lepontozni, egyébként is egy semmire való provokatív kérdésről beszélünk.
2014. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Minden eset mas. De szerintem a nok azert nyaggatoznak jobban, mert amig a no munkanelkuli addig is ellatja a csaladot, intezi a gyerekeket,foz,vasal.... mig ha az apa munkanelkuli, akkor a hazimunkat nem vegzi el, igy a csalad eltartasa mellett a nore harul ugyanugy minden. Legalabbis akiket ismerek csaladokat, ott ez volt. Aztan ertheto ha a nonel hamar kiborul a bili.
2014. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet általánosítani. Én nőként azt mondom, hogy ha valakinek nincs munkája, legyen az nő vagy férfi, az ne válogasson és ne tartassa el magát. Vállaljon el bármit, aztán majd közben lehet keresgélni, válogatni.
2014. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!