Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le a szüleimet...

Hogy állítsam le a szüleimet a témáról?

Figyelt kérdés
A szüleim mindenáron azt akarják, hogy nyáron csináljam meg a jogsit. De én nem akarom megcsinálni, mert egy csomó pénzbe kerül, és úgy sem vezetnék sehova. Egyfolytában azon veszekszünk, hogy milyen hülye vagyok, igenis csináljam meg. De én nem akarom megcsinálni, mert így is egy csomót költenek rám és nekem nem is kell jogosítvány, de nem hagynak békén!
2010. jan. 24. 01:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Sok munkanal alapfeltetel a jogsi.Csinald meg es kesz.Koszond meg nekik.
2010. jan. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Később még megköszönöd a lehetőséget! Örülj neki!

Én is amikor kedvező volt, megcsináltam, eddig nem igen használtam, de legalább ha kell, van! És ez a legfontosabb!

2010. jan. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Csináld meg, örülj, hogy állják. Biztos nekik is segítenél sofőrködéssel. Gyökér vagy ha nem csinálod meg.
2010. jan. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most azért vagyok gyökér, mert nem akarom, hogy anyámék 100ezret fizessenek valamiért, amit én nem akarok megcsinálni és nem is használnám semmire?
2010. jan. 24. 01:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek... nekem sincs jogsim, 23F vagyok, és nem állunk jól anyagilag, már dolgozom lenne pénzem megcsinálni , de igazából akkor se lenne saját kocsim, csak a szüleimé , azzal meg mit frenkizzek a csajok előtt? Munkához nem kell, akkor minek? Nem vagyok kevesebb ember attól hogy nincs jogsim 23évesen . Nekem nem erőltették a szüleim hogy most menjél és csináld meg, megkérdezték azt mdtam hogy nem akarom , mert nem kell , azt mondták jó , majd ha kell megcsinálod, és csá ennyi.
2010. jan. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem apám fárasztott ezzel, 17 évesen letettem csakis miatta. Most 21 vagyok, de a vizsga óta nem is vezettem, pedig meglett. És nem hiszem, hogy valaha az éeltben fogok is.
2010. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

hát pedig ha egyszer beülnél a volán mögé, rájönnél hogy milyen jó "móka" a vezetés

másrészt meg most érsz rá a legjobban, később meg ha majd kellene akkor járhatsz munka mellett még esténként tanfolyamra meg vezetni...

2010. jan. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Én 500ezret is megadnák hogy már vezethessek:) Szerintem hülyeség nem megcsinálni
2010. jan. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Értesd meg velük,hogy a fogsunak CSAK akkor van érteme,ha után van kocsi,amit mindennap vezethetsz.A biztonságos közlekedéshez nem elég a papír,gyakorlat is kell.

Egy ismerősöm 18 évesen kapott jogosítvány,de nem volt a családban kocsi.10 év múlva férjhez ment,a férjének volt kocsija,amit vezethetett volna,csak éppen újra kellett tanulnia a Kreszt,mert mindent elfelejtett,és a férj tanította meg a forgalomban vezetniNem éppen a türelem példaképe volt és a kocsit is féltette.Hosszú időbe tellett,mire egyedül is mert a forgalomban közlekedni.Jobb lett volna,ha csak akkor szerzi meg a jogsit,és nem 10 évvel azelőtt.

2010. jan. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid akarják és nem okoz nekik anyagi gondot,Akkor butaság lenne kihagyni.De lehet,hogy más oka van,hogy nem akarsz levizsgázni(félsz vezetni,egészségügyi ok,stb.)
2010. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!