Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyolc hónapos terhes vagyok...

Nyolc hónapos terhes vagyok és a férjemmel folyamatosan veszekszünk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem segít, nem figyel a nagyobbik gyerekre, nem bírok pihenni, minden nap bőgők.Szerinte nekem semmi sem jó és elviselhetetlen vagyok.

Főzök, mosok ,takarítok.Ellátom őt és a gyereket úgy, hogy már nem bírok hajolni és tripla a bokám.

bizonyára túlérzékeny is vagyok, de szerintem nem természetes ez a lustaság és szeretetlen közöny.

Többször kértem már, hogy segítsen, mindig megígéri és aztán semmi...

Az utóbbi két hónapban nem képes megérteni, hogy a terhesség nem arról szól, hogy kicsit nagyobb lett a hasam...


2011. febr. 21. 02:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Utazzatok el a gyerekkel, vagy te egyedül a szüleidhez, vagy valamelyik barátnődhöz, 2-3 napra. Neked is jót tenne a levegő változás, és neki is a csend. Persze beszéld ezt előtte meg vele. Ha hazaértek, a hiányotoktól lecsendesedik a férjed, és te is megnyugszol.
2011. febr. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
ismerős a helyzet és nem akarlak elkeseríteni de a pici születése után folytatódni fog! Valahogy sarkadra kell állni, a módját nem tudom (engem elvitt a mentő "jó dolgomban" de csak a szívizmom deformálódott el idegi alapon és azért hagyott ki az ütem) de ki kell mondani ami bánt mert te iszod meg a levét és a kicsik!!! Fafejű "apukából" ezekszerint van elég. Mondd el talán neki, hogy 1 napra ha cseréltek akkor pálcát törhet egyébként legyen kuss mert nem érti miről beszél és őt degradálja le. Valahogy mélyre kéne hatolni a tudatában ami azért piszkálja ha úgy is csinál mintha nem értené, ez hat ideig-óráig de megoldást én sem tudok sajnos. kitartást!
2011. febr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
39%

A nő ilyenkor még idegbetegebb, mint egyébként lenni szokott. Az én párom is egy igazi hárpia lett a terhessége alatt(is), főleg a vége felé. Itt már teljesen mindegy, hogy a férfi mit tesz, az soha nem lesz jó semmilyen körülmények között. Ha takarít, akkor nem jól csinálja, ha főz akkor rosszul főz, ha megsimogatja a hasát, akkor kövérnek tartja, ha nem simogatja meg, akkor nem szereti, ha nem kívánja mindig a szexet vele, akkor undorodik tőle és biztos megcsalja, ha napi 10 óra munka után hazamegy és nem masszírozza meg, akkor egy önző szemétláda, ha leül munka után 10 percre, akkor egy semmirekellő, aki egész nap csak ül.

Egy igazi áldás a terhesség.

2011. febr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
44%

Sok az igazság abban,amit a 6.32. ír.

Ma a terhes nők közül sokan idegbetegek. Miért kell neked is sírnod? A terhesség nem betegség. Mit tennél,ha mellette dolgoznod is kellene a szülés napjáig? Nagyanyáink is vártak babát,dolgoztak a munkahelyükön,vezették a háztartást és még sem voltak idegbetegek. Talán a férjed is nehezen viseli a hisztijeidet! Főleg,ha a gyerek is hisztizik. Végig dolgozza a napot,neki is kell nyugalom és pihenés! Nem mindig csak a férjek a hibásak!

Én is szültem 3 gyereket,de soha nem voltam ettől hisztis.

2011. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező, nagyon röviden: te egy címeres idijóta vagy ha ennyire rosszul (testileg és lelkileg) viseled a terhességet és ilyenkor ráadásul még a férjedet is úgy körbeugrálod mintha semmi gond nem lenne.

Foglalkozz a saját dolgaiddal, pihenj, ő meg majd vagy mos és főz magára vagy elmehet a fenébe. Ha így állsz hozzá, akkor magához térhet még, ha nem tudod ezt megcsinálni akkor végetek.

2011. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm azoknak, akik lehisztiseztek...

A férj szemszögből író úrnak:nem csinál az én uram semmit, amit kritizálhatnék, mert valóban semmit sem csinál.Vagy a gép előtt ül, vagy a tvt nézi.Nem főz, nem takarít, nem simogat, nem masszíroz..( még a szemetet is én viszemle9

A minap közértbe mentem, megkértem vigyázzon a gyerekre, mire felértem, a gyerek szétkent egy doboz gyümölcsjoghurtot a kanapén és magán.Így figyelt rá az egyterű nappaliban.

2011. febr. 21. 07:58
 7/29 A kérdező kommentje:

Nagyanyáink nagycsaládban éltek, ahol mindig kéznél volt egy (általában nő) rokon, aki segített.

Napjainkban sem dolgoznak a nők az utolsó percig.

( Nem gondolom, hogy rosszabbul viselném, mint az átlag...például te is leidegbetegezel, én meg nem minősítelek, mert még helyén van az értékítéletem.)

2011. febr. 21. 08:03
 8/29 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszadónak: az idijótát(magyarul IDIÓTA)kivéve igaza van.Most ezt fogom tenni.Ma már nem keltem fel neki kávét főzni.
2011. febr. 21. 08:05
 9/29 anonim ***** válasza:
45%

Milyen sok itt a paraszt!

Kedves Kérdezö ne is hallgass rájuk. Nem mindenki egyformán viseli a terhességet, van akinek végig kutya baja, és van aki végighányja, görcsöli stb. Nem lehet összehasonlítani. Én is nehezen bírtam a 25.héttöl úgy görcsöltem mint mikor vajúdni kezdtem. Hát nem volt egy leányálom, plusz még hasmenésem is volt a szülésig.

Szerintem ne csinálj otthon semmit, majd ha megunja a mosatlant, a koszos ruhát és a koszt a padlón, megmondod neki h nehogymár te csinálj mindent terhesen, ha szeretné hogy minden tiszta legyen akkor segítsen ö is! Nálunk nem volt kérdés pedig férjem éjszaka dolgozik, nappal hulla fáradt, mégis rengeteg mindenben segített, van amit helyettem is megcsinált.

Nem szabad a férjeket hagyni ellustulni, azért mert nö vagy még nem azt jelenti hogy a te nyakadba szakadjon minden! Sajnos sok férfi manapság így gondolkozik...:(

2011. febr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Megvédeném a 7:51-est, pont arra szólít fel, hogy ne legyél címeres idióta! Bár van olyan ismerősöm, ahol a nő ugyanezt kipróbálta (nem csinált meg semmit), erre a csodás férje bejelentés nélkül vendégeket hívott, akiket előtte felkészített, hogy már nem bírja a feleségével, mert az egész nap csak fekszik, nem mos, nem főz, nem takarít. Annyiféle görény él a földön emberi bőrben, hogy az hihetetlen. Mindegy, Te most próbálj a legkevésbé stresszelni, tudom, mondani könnyű, de nem ér annyit a férjed, hogy körülötte forogjanak egész nap a gondolataid.
2011. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!