Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig nem ciki az hogy...

Meddig nem ciki az hogy anyámmal lakok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
23 körül már jó lenne lépni.Én nem szívesen jönnék össze egy anyukánál lakó,külön életet nem próbált valakivel.
2010. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30 felett szerintem nagyon gáz. Ha férfi vagy szerintem 25-27 éves kor előtt ha tudsz, mindenképp költözz el. Ha nő vagy, akkor még OK.
2010. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

szerintem 40 évesen se ciki, ha valaki az anyjával lakik, ha nem rajta élősködik ,saját pénzéből él, stb.

én is azt tervezem, hogy később ha gyerekem, férjem lesz is egy házba lakok majd anyukámmal, vagy legalábbis, hogy itt lakjon a kzelbe. 16/L

2010. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
F/19
2010. jan. 25. 13:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindentől függ.

1 Ha nem teheted meg, hogy külön élj akkor szerintem nincs az a kor ami ciki lenne.

2. Ha kinyalják a segged, az ciki bármilyen korban(amikor már önálló vagy)

3. Spórolsz, hogy tudj venni házat. Ez inkább becsülendő mint a sok marha én különélek ott a hitel. Most meg sír a szájuk h tönkremennek. Ja és egyenjogúság: ök kapnak 1 szeri segélyt. Én aki vártam és készpénzért vettem a lakást mikor kapok ha megszorulnék? De ez már más téma:D

2010. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hát..én 26 évesen még itthon lakom,de már nagyon unom,csak nincs annyi tőkém,hogy ugrálhassak:(
2010. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Én 25/L vagyok és az anyám nem akarja hogy elköltözzek, még ha saját kéróm lenne akkor okés, de albérletbe nem enged,mert megkapok mindent és neki kell a lakbér,mert sok a számla, illetve majd ugye bár ránk hagyja a lakást ezért fizetni kell a számlákat.Szóval én kényszerhelyzetben vagyok, de ez van.Pedig már lelépnék,de szerintem nem ciki, bár ismertem olyan 30 feletti fiút aki még a szüleivel élt,de esze ágában nem volt elköltözni,mert így olcsóbban kijön és megvan mindene, szeri a szüleit,de pénze lenne elköltözni,de ő így érzi jól magát.Szóval ha te így elvagy akkor okés.Ha meg nincs más választásod,akkor is okés.
2010. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez sok mindentől függ, nem kell szerintem ítélkezni. Ha körülnézek ismerőseim körében:

Egyik 25 körüli ismerősöm pl. azért lakik otthon, mert tartósan beteg, és nem tud rendesen dolgozni.

Egy másik lány, 26 éves, azért, mert így könnyebben tud félretenni. Most ha jól kijön az anyjával, és elférnek, minek menjen albérletbe?

Harmadik hasonló okokból. Dolgozik ő nagyon szorgalmasan, de ha egyszer kijön a családjával, akkor én megértem, hogy a pénzét nem albérletre akarja költeni, hanem a jól megérdelmelt szórakozásra, ruhákra, utazásra, illetve arra, hogy tudjon ő is félretenni. Ha egy boltos fizetésből elmenne albérletbe, annyi jutna neki, hogy eszik meg számlákat fizet, és azzal vége. Hát én egyetértek vele, hogy így inkább lemond arról, hogy felvághasson, hogy hú, én milyen önálló vagyok.

Én 29 éves vagyok, nekem pedig a művészeti előmenetelem, hogy erre tudjak időt szánni (van alapja, nem "kifogás"), fontosabb, mint hogy elmenjek valami olyan munkára, ami mindettől elveszi az időt (így is dolgozom, megbízásos alapon) és beálljak a mókuskerékbe.

Ennyi, lehet lepontozni (főleg azoknak, akik a s.ggük alá tolták a szülők a lakást)

2010. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
az én pasim 34 éves és még otthon lakik. De saját keresete van és abból él.Csak mindig azt mondja,minek fizetne albit ha otthon bérleti dij nélkül is élhet?
2010. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 19 évesen még bőven ráérsz a költözéssel. 25-ig nincs vele gond, 30 fölött már cinkes.
2010. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!