Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amennyiben barátommal szeretné...

Amennyiben barátommal szeretnénk összeköltözni, hol lenne érdemes? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már több éve együtt vagyunk és a napokban elkezdtünk beszélni róla, hogy összeköltözhetnénk. Nekem még ez az évem hátra van az egyetemből, szóval inkább valamikor nyárra tervezzük.

Nos, barátom orosz, magyarul úgy ahogy beszél, de még mindig nem tökéletes, így a legtöbbször inkább angolul beszélünk. Én csak pár szót tudok oroszul, de bármikor nekiállok tanulni a nyelvet ha kell.

Szóval sokat gondolkodtunk azon, hogy itt vagy Oroszországban éljünk-e. Ő mondta, hogyha úgy döntünk, hogy odaköltözünk, akkor van ismerőse, aki tud segíteni munkát találni.


2014. okt. 25. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha nem lesz rövidesen rendszabályozás az országban, én tuti kimennék. Az eleje nehéz lenne, de ha van segítségetek, akkor érdemes lenne megpróbálni.
2014. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"magyarul úgy ahogy beszél, de még mindig nem tökéletes, így a legtöbbször inkább angolul beszélünk. "


Több éve itt él és inkább angolul beszéltek mint magyarul?

2014. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha angolul beszéltek, akkor költözzetek inkább Angliába, Írországba.
2014. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben inkább mennék. főleg, hogy jól tudtok beszélni angolul előnyötök lehet külföldön munkát találni és élni
2014. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!