Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg akkora nagy...

Most ez tényleg akkora nagy bűn? Miért csinálják ezt velem, választanom kell?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, majdnem 2o éves, 3 éves párkapcsolatban...sajnos távkapcsolatban vagyunk most a párommal, ő máshol egyetemista...2-3 hetente találkozunk, hol ő jön, hol én megyek hozza...igy is nehezen viselem a távolságot, megszoktam, hogy mindig mellettem van (az előző 2 évben)...emellett állandóan kapom a folytonos megjegyzéseket, hogy mennyire nem jó amit csinálok(mármint az, hogy találkozom a párommal, megyek hozza, jön hozzám... stb) a vicces az, hogy másképp mindenki kedveli a családban...de ezzel a témával kapcsolatban mindenki folyton folyvást megjegyzéseket tesz...mintha én lennék emiatt a legnagyobb k.va a Földön...nagymamám (akivel egyébként nagyon jó volt a kapcsolatom szóba sem áll velem, csak érezteti velem, hogy mit gondol...ez a legnagyobb erkölcstelenség a világon szerinte) bűntudatom van emiatt, pedig tudom, hogy semmi rosszat nem teszek, eljegyzést tervezünk, végtelenül tiszteljük egymást...a szüleim tolerálják, de tudom, hogy ők sem helyeslik a dolgot...én vagyok túl nagyravágyó? nem vagyok 13 éves aki felelőtlenül nem tudja mit akar, jól tanulok, tudom mit akarok az élettől...valóban erkölcstelen amit teszek? mit tegyek? egyáltalán tehetek valamit? :(
2010. jan. 25. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
De mi a bajuk igazából?
2010. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

ha 15éves lennél, akkor megérteném, de már felnőtt nő vagy, ráadásul nem egy alkalmi kapcsolat miatt utazgatsz, hanem 3éve vagytok együtt....

nem értem a családodat, hogy miért nem tetszik nekik!

mert ha hetente mással lennél az érthető lenne de így???

én a helyedben megkérdezném, hogy miért baj ez nekik, ha eddig semmi gondjuk nem volt a kapcsolatotokkal??

2010. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hogy megyek a páromhoz...gondolom belegondolnak, hogy mi történhet ott (pl együtt alvás ilyenek)...senki nem mondd semmi konkrétat csak köntörfalaznak meg utalgatnak...szerintük teljesen erkölcstelen ez az egész...na de miééért???:-S
2010. jan. 25. 18:20
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Teheted azt, hogy nem foglalkozol velük.

(a témával magadban és kifelé sem)

Had mérgelődjenek, attól neked nem kell.

"....erkölcstelenség SZERINTE"..na és?? :)).

Ki ő? Minek képzeli magát?? Nevetséges.


Az eljegyzéshez ti ketten kelletek a családokból, a többi ráadás.

2010. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy baj, ha találkozgatsz a pároddal? Hol élnek ezek? Mit várnak, hogy postagalambokkal levelezzetek, vagy mi? Szerintem engedd el a füled mellett! Mást nem nagyon tehetsz, ha nem akarsz ebből balhékat. Ez mindenkinek a magánügye, még a szüleidnek sincs köze hozzá, hogy kivel fekszel le és mikor, főleg hogy már 19 éves vagy. Én csak az esküvő után fogok lefeküdni a barátommal, de még így sem tartom erkölcstelennek, amit csináltok. Ne legyen emiatt bűntudatod, a te életed, te döntöd el, mi fér bele és mi nem, nem pedig a szüleid meg a nagyszüleid.
2010. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ezt nem hiszem el, ne mááááááár

mit nem helyeselnek?!

2010. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Több variáció is van, meg kell szokniuk és elfogadniuk azt, h párod van és nemi életet élsz vele.

szólsz apukádnak, és anyukádnak, h beszélni akarsz velük, mert nagyon nem tetszik neked az, hogy így beszélnek a pasidról. A fejedhez odaszorítasz egy fegyvert és öngyilkossággal fogsz fenyegetőzni, Ilyenkor szorult helyzetükbe mindent megígérnek majd, de miután lenyugodtál úgyis kezdenek mindent elölről…..alkalmazz rajtuk lelki terrort. Kend be pillanatragasztóval alvás közben a szájukat így nem tudnak majd negatív megjegyzéseket tenni rátok…kínáld meg kávéval őket kedvesen, aminek a tetején nem tejszín hanem borotvahab van:-)Engedd le a kocsitok motor és váltóolaját:-)Szúrd ki mind a 4 kerekét:-) Tegyél erős altatót az italukba és ahogy elaludtak nyírd le a fejüket punk stílusra(jó nagy taréjjal lehetőleg) és fesd be rózsaszínre!!!! A barátod nevét meg tetováltasd rájuk, h még jobban megbarátkozzanak vele:-)

2010. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló. Jóhogy nem gyilkolja meg szegényke a szüleit... még viccnek is rossz. Bolond.


Amúgy meg nem értem mi bajuk van ezzel, hogy 20 évesen mersz szexelni. :D Azzal sem, hogy 2-3 hetente mersz odamenni. Sajnállak titeket, hogy ilyen keveset lehettek együtt. :( Kitartást! És szüleidtől kérdezd meg mi a bajuk, és próbáld nekik elmondani, hogy de ez így van. És valószínű, hogy 20 évesen ők sem a könyvet olvasgatták (ha igen, akk kivételek voltak :D, de ki tudja mikre gondoltak :P )

Hajrá! (:

2010. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

tényleg nagyon vicces volt az egyik válaszadó:P de merem feltételezni, hogy ez csak viccnek szánta:P :)


mindenkinek köszönöm a válaszát...nem tudom megpróbálok beszélni majd a szüleimmel, főleg anyukámmal...

és igen sajnos keveset lehetünk együtt, de igy döntöttünk, jövőnk érdekében (igy mindketten azt tanuljuk amit szeretnénk)

nem tudom őszintén, hogy mi bajuk, náluk tabu minden ami szex, úgyhogy nehéz lesz erről beszélni...(márpedig a szexről kellene tudni beszélni, csak valahogy ők ezt nem igy látják...) rossz ez igy nekem mert azonban emiatt kiutálnak a családból, mint egy repedtsarkút:(

2010. jan. 25. 19:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Mesélhetnének a saját életükről, hogy hány gyerekük volt már a te korodban :>
2010. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!