Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok vitát...

Mit tegyek? Nem akarok vitát a párom családjával.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párommal anyósoméknál lakunk. Ez még nem is lenne baj, de ma történt valami ami nagy vitát okozott.

Anyósom mindig rengetegett főz és az egész család ott eszik. Ma segítettem mosogatni az anyósomnak amikor a sógornőm evés után beletette a tányérját a mosogatóba. Párom rászólt, hogy ne velem mosogatassa el. Erre a csaj elkezdett pattogni. Nem akarom, hogy miattam legyen vita.


2014. okt. 27. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%

...és ezt nem lehetett volna lerendezni annyival, hogy de hát úgyis mosogatsz? Komolyan ez a legnagyobb problémád?

Irigyellek. Minek szít vitát pont a párod a családja és közted? És neked hol van a szád, és miért akarsz nekik kényszeresen megfelelni? (Mármint akár a párodnak, akár a családjának?) Ugye tudod, hogy ebből sosem sül ki semmi jó!

2014. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem várhatom el, hogy a párom beteg anyja csináljon mindent.
2014. okt. 27. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez aztán hatalmas probléma. Egy tányér elmosogatása miatt vitázni... :DD
2014. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
A párodnak be kellett volna fognia a száját és nem veszekedni
2014. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg igaza van a férjének.1-2 szer elmossa a soginő tányérját azt mosogathatja ítélet napig úgy rákap.Nem a cselédje.Még időbe kell le épiteni mielött rászokna
2014. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A sógornőm lányáról van szó, aki ráadásul nem is ott lakik.
2014. okt. 27. 19:48
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem ott lakik, akkor miért kellett volna neki mosogatni? Nálunk sem a vendég mosogatja el a tányért amiből evett.
2014. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a családtag mióta vendég ????
2014. okt. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem ott lakik és meghívták, AKKOR VENDÉG!
2014. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amelyikkel nem laksz együtt, az vendég. És ha meghívod ebédre, akkor alap, hogy elmosogatsz utána. Ha elmennék valakihez, és beszólnának, hogy mosogassam el a tányért, többet hiába hívnának utána. De még ha valakivel együtt laksz, és éppen mosogatsz amikor odatesz még 1 tányért, szerintem nem akkora nagy feladat azt az 1 darab tányért is elmosogatni.
2014. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!