Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok vitát...

Mit tegyek? Nem akarok vitát a párom családjával.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párommal anyósoméknál lakunk. Ez még nem is lenne baj, de ma történt valami ami nagy vitát okozott.

Anyósom mindig rengetegett főz és az egész család ott eszik. Ma segítettem mosogatni az anyósomnak amikor a sógornőm evés után beletette a tányérját a mosogatóba. Párom rászólt, hogy ne velem mosogatassa el. Erre a csaj elkezdett pattogni. Nem akarom, hogy miattam legyen vita.


2014. okt. 27. 19:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Valljuk be, nem túl ésszerű, hgy elmosogatunk 10 tányért, edényt, poharat, evőeszközt, aztán egyet félreteszünk, hogy majd utánunk valaki más mosogassa el.


Ritka kicsinyes ember a kérdező párja!

2014. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát nem tudom de ha én átmegyek a tesómhoz akkor nem gondolok arra h most vendég vagyok

hanem fogom és elmosogatok ha úgy adódik

és ez viszont

és érdekes módon anyánknál is ez van

vagyis nálunk a közeli családtag nem vendég olyan mint ha haza jönne :-) vagy otthon lenne

2014. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!