Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre meneküljek a világ...

Merre meneküljek a világ felől és tölle? Nem akarok már élni:.

Figyelt kérdés
Nem birom ezt az életet már amit nekem szánt az Isten.Nem értem miért kell ennyit szenvednem tegnap a páromtol kaptam jó pár pofont és ölölel ütötte az oldalamat azért mert a 3éves kisfiunk valamit csinált (sokat ivott egyszerre és nem hallgatott rá hogy elég már feküdjön le aludni) és rá vágott gyujtossal vagy 3at persze én amikor láttam hogy neki fog menni a kicsikémnek egyből felugrottam és próbáltam védeni amiért persze kaptam énis .....senkim nincs a világon nem tudom hová kihez fordulni anyukám meghalt 1éve apumhoz meg nem tudok menni mert vannak elegen meg ők kicsit rosszabb körülmények közt élnek és nem szeretném a gyerekemet oda vinni meg hát nemis laknak tölünk messze (20km) és ugyis megtalálna...az a szép ebben az egészben hogy ugy csinál mintha nem történt volna semmi.....pedig a bántalmazás után fogta magát és az összes ruhámat kidobálta az udvarra persze a gyerek orditott a félelemtöl és még én álltam le neki könyörögni hogy hagyja már abba mert fél a gyerek..és ő azt mondja hogy ez mind miattam volt mert nem takaritok eleget és van amikor van szennyes ruha egyik naprol a másikra vagy mosogatni való ..de egyébként ez mióta együtt élünk 4éve most fordul elő 4szer és még annyit sem mond nekem hogy sajnálom te kutya hogy összevertelek:((((((most is zokogva irom ezt mert egyszerüen nem hiszem el hogy nekem ez az élet jutott!!Egyszerüen nem tudok mit tenni rettegek lépni mert nem akarom neki hagyni a gyerekemet!nem tudnék nélküle élni!és ő este nyugottan lefeküdt aludni és mivel egész este zavargatott engem hogy takarodjak mert baltával fog össze vagdosni és ugy én nem tudtam volna hova menni örültem hogy azt hagyja hogy üljek egy helyben egész éjszaka,,ugyhogy az sem zavarta hogy én a hideg padlon feküdtem egész este!!!nincsen kinek elmondani a bánatom nem tudom mihez kezdjek hová forduljak .. nem is az fáj nekem hogy engem bántott mert én csak abban a pillanatban a gyereket szorongattam hogy hegyje és védtem a testemmel...mit tehetnék nem tudom még ha pénzem van is hova menjek a gyerek már ovodás én nem cipelhetem csak ugy mert baj lenne ebböl ...amugy látszolag mindenki azt hiszi huh de jól elvagyunk pedig nem megis csalt már amit csak lehetett egy kapcsolatban rosszat tenni a másikkal ő már velem megtette!!legszivesebben meg halnék de nem tudom mi lenne akkor az én kisfiammal...

2014. szept. 30. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz látleletért és jelentsd fel. Vidd a gyereket is.

Keress munkát és albérletet, minél messzebb tőle.


A saját életed úgy cseszed el, ahogy akarod, de a gyerekedért felelősséggel tartozol.

2014. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És most van itt az ideje, hogy összeszedd magad, a vadbarmot elhagyod, feljelented,a gyereked miatt pedig végre elkezdesz felelősséget vállalni a saját életedért és az ő életéért is! Ha kinyírod magad, akkor esélyed sincs rá, hogy elnyerd a tiszteletét, egy szánalmas ember leszel, aki otthagyta a francba! Szedd össze magad, mert az önsajnálaton túl van egy ember, akinek az élete és életminősége nagyrészt rajtad múlik! Cselekedj!
2014. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
menj v tepsiben visznek
2014. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kovpet ***** válasza:
100%
nane.hu
2014. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 csabika1971 ***** válasza:
100%

Hívd fel a család segítő szolgálatot! Éppen az ilyen bántalmazott anyák megsegítésre is vannak programjaik. Szállást és ellátást biztosítanak míg önállóan talpra nem tudsz állni. Legalább is van ilyen is, érdeklődj. Ne maradj ott, menekülj.


Itt nézelődhetsz (hívd fel valamelyiket, biztosan tudnak segíteni):

[link]

2014. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazott, azóta már elvált nő vagyok.

Amit tehetsz és tenned KELL magad és a gyermeked miatt:

- látleletet vetetsz

- rendőrségen feljelented

- rendőrségen kéred az áldozatsegítők elérhetőségét

- ideiglenes (megelőző) távoltartást kérni azonnal a rendőrségen, ha valóban az életedre akar törni (akkor is van ilyen, ha az övé a lakás...)

- az ideiglenes távoltartást 3 napon belül a bíróság tárgyalja és indokolt esetben (a tiéd annak tűnik) 1 hónapos távoltartást is elrendelhet. Ha megjelenik a férjed a lakóhelyeteken, akkor a rendőrség azonnal, kérdés nélkül elviszi.

- az áldozatsegítők egy jogi szolgálat: gyermekelhelyezésben, válásban stb. beadványok megírásában, keresetlevél összeállításában és perképviseletben is tudnak segíteni. Ha nincs vagy nagyon alacsony a jövedelmed, akkor ingyen, ha pl. munkabéred van, akkor is nagyon kedvező áron, amit majd 1 év múlva kell megfizetned határozat alapján (nem százezrek, ne félj, de mindent elmondanak)

- jó ötlet még ezen kívül a családsegítő is, de ők nem rendelkeznek hatósági jogkörrel- neked pedig most életveszélyes a helyzeted.


Kié az ingatlan, amiben éltek?

Milyen jövedelmed, vagyontárgyad van?

Kikre számíthatsz?


Jó anya vagy, védened kell a gyermekedet- nem szabad eltűrnöd ezt még egyszer. Ennél még egy anyaotthon is jobb vagy egy albérlet, hidd el.

Lépj minden JOGI eszközzel, mert csak ezzel tudod megvédeni magad. Ne várd, hogy jobb lesz, mert nem lesz az.

Minden jót.

2014. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy kikre számithatok: senkire a gyerekemen kivül..a lakás természetesen az övé azért zavargat engem minden kisebb veszekedésnél vagy vitánál..irjátok mind a látleletet nem látszik az ütlegelés akkor mit tehetnék na me a félelem...aki nem volt ilyen helyzetben nem tudja milyen amikor éjszaka bevillanak a képek és sirógörcs jön rád-
2014. szept. 30. 12:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekedre nem számíthatsz, mivel NEKI kell RÁD számítania. Már az első, második eset után segítséget kellett volna kérned, bárhonnan, mert ez így nagyon veszélyes helyzet. Én is ilyen helyzetben voltam és már rögtön az első eset után megtettem a lépéseket, hogy kikerüljek a rosszból. Te is tedd meg, ne várjál!
2014. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig apudnál még mindig jobb lenne, mint egy férj és gyerekverővel élni. Szóval menekülj oda TÖLLE.
2014. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kutakodj a neten, nézz a lehetőségek után! - édes istenem, egy pici gyermeknek ezt átélni... és ma mintha mi sem történt volna, ment az oviba? és te otthon főzöl mosol , és várod haza a vadbarom férjed??? Apudéknál csak jobb lehet mint életveszélyben nem gondolod? Annyira sajnállak, de leginkább a pici fiút... :( pakolj, és menj Apudhoz, ne várd meg míg megöl! - ne adj isten kárt tesz a piciben!
2014. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!