Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kelletlen apuka? Exférj és...

Kelletlen apuka? Exférj és gyermekláthatás kérdés.

Figyelt kérdés
A kisgyerekünk 4 éves, volt társam lelépett egy másik nőért. A gyereket látogatja, de magátol ritkán, viszont ha hívom, hogy a gyerek látni szeretné, szinte mindig jön. Nekem viszont nagyon rossz, hogy csak nálam tudnak találkozni, mert a párom lakása nem alkalmas erre. Miután velem szemét volt, én a hátam közepére sem kívánom, de a gyerek miatt elviselem. Viszont ez így, hogy mindig nekem kell hívni, hogy jöjjön a gyerekhez, olyan, mintha én erőltetném a találkozást, hogy mi ketten is találkozhassunk, pedig Isten lássa lelkem, szívem szerint soha többé nem találkoznék vele. Volt már valaki ilyen idegőrlő helyzetben? Mikorra fogom ezt feldolgozni? Hogyan lehet ezt megfelelően kezelni?
2014. okt. 29. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki kell alakítani egy rendszert, és akkor nem kell hívogatni a másikat.
2014. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Össze-vissza dolgozik, ezért előre sosem tudja, mikor ér rá.
2014. okt. 29. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Minek erölteted ha ö nem akarja látni a kölkét? Attol nem lesz a gyerek "apja" ha néha sikerül rábeszélned.
2014. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Mi is így voltunk....úgy oldottuk meg, hogy a nővérem átvette a kapcsolattartó szerepet...el lett neki mondva, hogy nem bírom látni, egyeztessen a nővéremmel, a találkozót is vele oldottuk meg...hidd el elfog múlni ez az érzés...tovább fogsz lépni...

remélem neked is van valaki (anyukád, barát, testvér) aki bevállalja ezt a szerepet egy rövid időre

2014. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Minek erölteted ha ö nem akarja látni a kölkét? Attol nem lesz a gyerek "apja" ha néha sikerül rábeszélned."


Olvastad a kérdést? Mert a gyerek kéri. Akkor hívja, ha a gyerek látni akarja. Vagy mondja azt, hogy nem érdekel, hogy látni akarod, nem fogod látni, mert én utálom? Akkor meg ő lenne a tetű nő, aki nem a gyerek érdekeit nézi.

2014. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
#5! olvastam. De azt is tudom, hogy ha a fa-zi nem kiváncsi a saját gyerekére akkor a 4 éves, meg az anyja hiába nyögdicsél.
2014. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó te ritka ostoba vagy.

Mond ez neked valamit?

,,a gyerek látni szeretné, szinte mindig jön"

Vagy túl idióta vagy a szövegértéshez?

2014. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úristen, érzelmi intelligencia, élettapasztalat nulla. Egyáltalán miért ír a kategóriába ilyen? Vagy érzelmileg sérült vagy és segítséget kéne kérned, vagy egy dacos tizenéves. De hogy gyereket se láttál még közelről, az is biztos.


Újabban a tiniknek miért nem jó a szex kategória? Régebben legalább csak azt tették tönkre a hülyeségeikkel.

2014. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor a bíróság kimondta a válást, kelt egy határozat a gyermekelhelyezésről, a láthatásról és a tartásdíj-fizetési kötelezettségről.

Na, ezt a határozatot kell előkeresni, és betű szerint betartani.

2014. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Add oda a faszinak a gyereket, hétvégente vigye el a családjához, és akkor ő is békében lesz, és te is.
2014. okt. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!